Сальвадор щодня купуватиме по 1 BTC

Сальвадор щодня купуватиме по 1 BTC

Влада країни вирішила відновити купівлю біткоїнів.

Починаючи з 18 листопада Сальвадор щодня купуватиме по 1 BTC. Про це повідомив у себе в Twitter президент країни Наїб Букеле.

«Починаючи із завтрашнього дня ми щодня купуватимемо по одному біткоїну», – написав він.

Таким чином Букеле дав зрозуміти, що влада Сальвадора, попри ведмежий ринок, впевнена в перспективах Біткоїна.

Статус біткоїна в Сальвадорі

У вересні 2021 року Сальвадор визнав біткоїн законним платіжним засобом. У той же день уряд країни придбав 400 BTC. На сьогоднішній день у холодних гаманцях Сальвадора зберігається близько 2400 BTC.

Узаконити біткоїн запропонував президент Сальвадора Наїб Букеле. Він вважає, що такий крок спростить громадянам країни, які живуть за її межами, здійснювати переклади своїм сім'ям.

До цього основною валютою Сальвадора був долар, а економіка країни залежала від переказів працівників з-за кордону.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яку користь приніс Сальвадору біткоїн

Прийняття біткоїну як законного платіжного засобу викликало деякі суперечки, але водночас принесло незаперечну користь для країни. Адже 70% жителів Сальвадора не мають доступу до банківської системи, а значна частина працездатного населення з 2006 року мешкає за кордоном. Біткоїн як платіжний засіб розв'язав ці дві проблеми.

Також Біткоїн сприяв зростанню туризму в Сальвадорі в середньому на 30%. І якщо раніше щоденні витрати туриста у країні становили від $113 до $150, тепер вони перевищують $200.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023