Coinbase хоче інтегрувати Lightning Network

Coinbase хоче інтегрувати Lightning Network

Рішення другого рівня зможе забезпечити миттєві BTC-перекази на платформі.

Біржа Coinbase збирається додати до функціонала торгового майданчика протокол Lightning Network. Про це повідомив Генеральний директор Coinbase Браян Армстронг у себе в Twitter.

Ця заява була зроблена під час дискусії у соцмережі. Один з користувачів Twitter зазначив, що Браян Армстронг давно ігнорує тему Lightning Network.

На це CEO Coinbase відповів, що «з якоїсь причини Twitter видаляє мої повідомлення через деякий час. Тому їх немає в історії пошуку. Lightning – це круто, ми плануємо додати цю технологію в майбутньому».

Реакція Біткоїн-спільноти

Пост Армстронга викликав активні обговорення. Так, користувач @JoeNakamoto поділився роликом про те, як він розплачувався біткоїном в Африці, що стало можливим завдяки Lightning Network.

Також на цей твіт схвально відреагував і засновник Microstrategy Майкл Сейлор.

Нагадаємо, що минулого тижня його компанія яка є найбільшим корпоративним власником біткоїнів у світі, придбала додатково 1045 BTC за $29,3 млн.

Сам Майкл Сейлор анонсував лінійку рішень на базі Lightning Network ще минулого року.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання популярності Lightning Network

У березні цього року платформа цифрових платежів ZEBEDEE дала змогу користувачам заробляти біткоїни, граючи в ігри, слухаючи подкасти та переглядаючи контент в інтернеті.

Також у березні платформа біткоїн-платежів Strike анонсувала запуск швидких та безпечних грошових переказів зі США до В'єтнаму за допомогою LN.

SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна. Володимир Гришенко 06 грудня 2023