Coinbase хоче інтегрувати Lightning Network

Coinbase хоче інтегрувати Lightning Network

Рішення другого рівня зможе забезпечити миттєві BTC-перекази на платформі.

Біржа Coinbase збирається додати до функціонала торгового майданчика протокол Lightning Network. Про це повідомив Генеральний директор Coinbase Браян Армстронг у себе в Twitter.

Ця заява була зроблена під час дискусії у соцмережі. Один з користувачів Twitter зазначив, що Браян Армстронг давно ігнорує тему Lightning Network.

На це CEO Coinbase відповів, що «з якоїсь причини Twitter видаляє мої повідомлення через деякий час. Тому їх немає в історії пошуку. Lightning – це круто, ми плануємо додати цю технологію в майбутньому».

Реакція Біткоїн-спільноти

Пост Армстронга викликав активні обговорення. Так, користувач @JoeNakamoto поділився роликом про те, як він розплачувався біткоїном в Африці, що стало можливим завдяки Lightning Network.

Також на цей твіт схвально відреагував і засновник Microstrategy Майкл Сейлор.

Нагадаємо, що минулого тижня його компанія яка є найбільшим корпоративним власником біткоїнів у світі, придбала додатково 1045 BTC за $29,3 млн.

Сам Майкл Сейлор анонсував лінійку рішень на базі Lightning Network ще минулого року.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання популярності Lightning Network

У березні цього року платформа цифрових платежів ZEBEDEE дала змогу користувачам заробляти біткоїни, граючи в ігри, слухаючи подкасти та переглядаючи контент в інтернеті.

Також у березні платформа біткоїн-платежів Strike анонсувала запуск швидких та безпечних грошових переказів зі США до В'єтнаму за допомогою LN.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023