Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN

Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів.

Компанія Strike, що є платформою біткоїн-платежів, анонсувала запуск швидких та безпечних грошових переказів зі США до В'єтнаму. Про це у Twitter повідомив засновник і генеральний директор Strike Джек Маллерс.

«Ми вважаємо, що кожен повинен мати доступ до швидких, простих і недорогих платіжних послуг. Мільйони людей покладаються на можливість відправити гроші додому і підтримати своїх родичів у В'єтнамі», – зазначив Джек Маллерс.

Для здійснення швидкої конвертації доларів США у в'єтнамський донг компанія Strike уклала партнерство з Getbit. Це дасть змогу проводити дешевші та швидші міжнародні перекази.

Новий сервіс Strike використовує Lightning Network – долари конвертуються в біткоїни й відправляються через LN партнеру компанії. Цей партнер конвертує BTC у місцеву валюту та відправляє її безпосередньо до банку отримувача. Таким чином, відправник не переймається податковим режимом або волатильністю біткоїна, а одержувач просто отримує місцеву валюту на свій рахунок.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання популярності Lightning Network

Lightning Network поступово стає масовою технологією. Адже чим більше компаній з різних сфер інтегрують це рішення, тим більше користувачів будуть до нього підключатися.

Тому не дивно, що у лютому в Бразилії було встановлено світовий рекорд з однорангових (P2P) біткоїн-транзакцій з використанням Lightning Network.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023