Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN

Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів.

Компанія Strike, що є платформою біткоїн-платежів, анонсувала запуск швидких та безпечних грошових переказів зі США до В'єтнаму. Про це у Twitter повідомив засновник і генеральний директор Strike Джек Маллерс.

«Ми вважаємо, що кожен повинен мати доступ до швидких, простих і недорогих платіжних послуг. Мільйони людей покладаються на можливість відправити гроші додому і підтримати своїх родичів у В'єтнамі», – зазначив Джек Маллерс.

Для здійснення швидкої конвертації доларів США у в'єтнамський донг компанія Strike уклала партнерство з Getbit. Це дасть змогу проводити дешевші та швидші міжнародні перекази.

Новий сервіс Strike використовує Lightning Network – долари конвертуються в біткоїни й відправляються через LN партнеру компанії. Цей партнер конвертує BTC у місцеву валюту та відправляє її безпосередньо до банку отримувача. Таким чином, відправник не переймається податковим режимом або волатильністю біткоїна, а одержувач просто отримує місцеву валюту на свій рахунок.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання популярності Lightning Network

Lightning Network поступово стає масовою технологією. Адже чим більше компаній з різних сфер інтегрують це рішення, тим більше користувачів будуть до нього підключатися.

Тому не дивно, що у лютому в Бразилії було встановлено світовий рекорд з однорангових (P2P) біткоїн-транзакцій з використанням Lightning Network.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023