Геймерська BTC-платформа під'єднала Lightning

Геймерська BTC-платформа під'єднала Lightning

Користувачі платформи ZEBEDEE зможуть переказувати біткоїни в інші країни через LN.

Користувачі платформи цифрових платежів ZEBEDEE зможуть використовувати технологію Lightning Network для транскордонних переказів між США, Великою Британією, ЄС, Бразилією та Філіппінами, повідомляє Bitcoin Magazine.

Zebedee це платформа, яка дає змогу користувачам заробляти біткоїни, граючи в ігри, слухаючи подкасти та переглядаючи контент в інтернеті. Тепер вона підтримує сервіси Lightning, зокрема Pouch.ph і Bipa, для забезпечення мультивалютних платежів.

Навіщо геймерам Lightning Network

Користувачам достатньо лише один раз під'єднати свої банківські рахунки, щоб отримати можливість переміщати гроші між ними. Нова функція дасть змогу миттєво конвертувати біткоїни у фіат і відправляти їх за кордон.

«Наприклад, користувач у Бразилії може заробити біткоїн, граючи в пасьянс, а потім миттєво відправити ці гроші на Bipa й обміняти їх на бразильські реали», – зазначається в пресрелізі.

Андре Невес, технічний директор і співзасновник ZEBEDEE, зазначив, що це необхідний крок для зростання компанії, а також Біткоїна: «Для того, щоб Біткоїн зайняв своє місце основних грошей Інтернету, ми повинні зробити його настільки інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні для пересічної людини, що він стане синонімом поняття «глобальні гроші».

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання популярності Lightning Network

Початок 2023 року відзначився зростанням популярності Lightning Network, адже його почали використовувати різні сервіси.

Наприклад, компанія Strike, що є платформою біткоїн-платежів, під'єдналася до LN, щоб почати здійснювати швидкі та безпечні грошові перекази зі США до В'єтнаму.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023