MicroStrategy купила ще 1045 біткоїнів

MicroStrategy купила ще 1045 біткоїнів

Тепер у власності компанії знаходиться 140 000 BTC.

Компанія MicroStrategy, яка є найбільшим корпоративним власником біткоїнів у світі, придбала додатково 1045 BTC за $29,3 млн. Про це її засновник Майкл Сейлор повідомив у себе у Twitter.

За його словами, цього разу кожен куплений біткоїн коштував компанії $28 016.

Таким чином, на сьогодні MicroStrategy зберігає 140 000 BTC, на купівлю яких було витрачено сумарно близько $4,17 млрд. Середня вартість купівлі 1 BTC оцінюється в $29 803.

Попередня купівля біткоїнів MicroStrategy

Буквально тиждень тому MicroStrategy витратила $150 млн на покупку 6455 BTC. Таким чином засновник компанії вкотре довів її впевненість у майбутньому Біткоїна.

Ще минулого року Майкл Сейлор підтвердив наміри MicroStrategy регулярно купувати біткоїни, попри стан економіки та поточну ціну цифрового активу.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

При якому курсі найчастіше купують біткоїн

Понад 6% всіх біткоїнів було придбано за ціною $16 000. Саме стільки біткоїн коштував у листопаді 2022 року.

Більшість біткоїн-інвесторів воліють купувати актив під час ведмежого ринку. Це також найкращий час для запуску Біткоїн-стартапів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023