MicroStrategy купила ще 1045 біткоїнів

MicroStrategy купила ще 1045 біткоїнів

Тепер у власності компанії знаходиться 140 000 BTC.

Компанія MicroStrategy, яка є найбільшим корпоративним власником біткоїнів у світі, придбала додатково 1045 BTC за $29,3 млн. Про це її засновник Майкл Сейлор повідомив у себе у Twitter.

За його словами, цього разу кожен куплений біткоїн коштував компанії $28 016.

Таким чином, на сьогодні MicroStrategy зберігає 140 000 BTC, на купівлю яких було витрачено сумарно близько $4,17 млрд. Середня вартість купівлі 1 BTC оцінюється в $29 803.

Попередня купівля біткоїнів MicroStrategy

Буквально тиждень тому MicroStrategy витратила $150 млн на покупку 6455 BTC. Таким чином засновник компанії вкотре довів її впевненість у майбутньому Біткоїна.

Ще минулого року Майкл Сейлор підтвердив наміри MicroStrategy регулярно купувати біткоїни, попри стан економіки та поточну ціну цифрового активу.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

При якому курсі найчастіше купують біткоїн

Понад 6% всіх біткоїнів було придбано за ціною $16 000. Саме стільки біткоїн коштував у листопаді 2022 року.

Більшість біткоїн-інвесторів воліють купувати актив під час ведмежого ринку. Це також найкращий час для запуску Біткоїн-стартапів.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024