Coldcard представив новий біткоїн-гаманець

Coldcard представив новий біткоїн-гаманець

Пристрій включатиме низку цікавих інновацій.

Розробник апаратних гаманців Coldcard представив новий пристрій для зберігання BTC, що отримав назву Q1. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Нова модель радикально відрізняється від лінійки MK (останнім пристроєм з цієї серії була модель MK4). Зокрема додано повноцінну QWERTY-клавіатуру, яка дозволяє зручно вводити seed-фразу під час відновлення гаманця.

Coldcard представив новий біткоїн-гаманець
Coldcard Q1. Джерело: Coldcard.

Новий гаманець може отримувати енергію від батарейок, якщо користувач обирає такий варіант. Також додано новий QR-сканер, що уможливлює сканування QR-кодів та здійснення транзакцій за будь-якого освітлення.

Екран та MicroSD

Пристрій включає інноваційний екран, що має в дев’ять разів більше пікселів та дозволяє зручніше сприймати інформацію. Пристрій має дві замість однієї MicroSD-картки для зберігання більшого обсягу інформації та розділення підписаних й непідписаних транзакцій.

Копіювання файлів та створення резервної копії також стало зручнішим. Модель Q1 використовує конектор USB-C. Вартість нової моделі складатиме $199,99 у разі придбання через офіційний сайт виробника.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Новий гаманець від Ledger

У грудні 2022 року інший виробник апаратних гаманців Ledger представив свою нову модель Ledger Stax. Його основними інноваціями є сенсорний екран та бездротова Qi-зарядка. Але, на відміну від Coldcard, програмний код Ledger закритий.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023