Coldcard представив новий біткоїн-гаманець

Coldcard представив новий біткоїн-гаманець

Пристрій включатиме низку цікавих інновацій.

Розробник апаратних гаманців Coldcard представив новий пристрій для зберігання BTC, що отримав назву Q1. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Нова модель радикально відрізняється від лінійки MK (останнім пристроєм з цієї серії була модель MK4). Зокрема додано повноцінну QWERTY-клавіатуру, яка дозволяє зручно вводити seed-фразу під час відновлення гаманця.

Coldcard представив новий біткоїн-гаманець
Coldcard Q1. Джерело: Coldcard.

Новий гаманець може отримувати енергію від батарейок, якщо користувач обирає такий варіант. Також додано новий QR-сканер, що уможливлює сканування QR-кодів та здійснення транзакцій за будь-якого освітлення.

Екран та MicroSD

Пристрій включає інноваційний екран, що має в дев’ять разів більше пікселів та дозволяє зручніше сприймати інформацію. Пристрій має дві замість однієї MicroSD-картки для зберігання більшого обсягу інформації та розділення підписаних й непідписаних транзакцій.

Копіювання файлів та створення резервної копії також стало зручнішим. Модель Q1 використовує конектор USB-C. Вартість нової моделі складатиме $199,99 у разі придбання через офіційний сайт виробника.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Новий гаманець від Ledger

У грудні 2022 року інший виробник апаратних гаманців Ledger представив свою нову модель Ledger Stax. Його основними інноваціями є сенсорний екран та бездротова Qi-зарядка. Але, на відміну від Coldcard, програмний код Ledger закритий.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023