Coldcard представив новий біткоїн-гаманець

Coldcard представив новий біткоїн-гаманець

Пристрій включатиме низку цікавих інновацій.

Розробник апаратних гаманців Coldcard представив новий пристрій для зберігання BTC, що отримав назву Q1. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Нова модель радикально відрізняється від лінійки MK (останнім пристроєм з цієї серії була модель MK4). Зокрема додано повноцінну QWERTY-клавіатуру, яка дозволяє зручно вводити seed-фразу під час відновлення гаманця.

Coldcard представив новий біткоїн-гаманець
Coldcard Q1. Джерело: Coldcard.

Новий гаманець може отримувати енергію від батарейок, якщо користувач обирає такий варіант. Також додано новий QR-сканер, що уможливлює сканування QR-кодів та здійснення транзакцій за будь-якого освітлення.

Екран та MicroSD

Пристрій включає інноваційний екран, що має в дев’ять разів більше пікселів та дозволяє зручніше сприймати інформацію. Пристрій має дві замість однієї MicroSD-картки для зберігання більшого обсягу інформації та розділення підписаних й непідписаних транзакцій.

Копіювання файлів та створення резервної копії також стало зручнішим. Модель Q1 використовує конектор USB-C. Вартість нової моделі складатиме $199,99 у разі придбання через офіційний сайт виробника.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Новий гаманець від Ledger

У грудні 2022 року інший виробник апаратних гаманців Ledger представив свою нову модель Ledger Stax. Його основними інноваціями є сенсорний екран та бездротова Qi-зарядка. Але, на відміну від Coldcard, програмний код Ledger закритий.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024