Кредиторам FTX не сподобався план відшкодування

Кредиторам FTX не сподобався план відшкодування

Представлена пропозиція зокрема передбачає виплату у фіаті, а не у біткоїнах.

Кредитори збанкрутілої біржі FTX розкритикували запропонований їм план відшкодування. Про це написав представник однієї з найбільших груп постраждалих кредиторів Суніл Кавурі у себе в соцмережі X.

Так, на думку кредиторів, представлена 7 травня пропозиція містить виправдувальну обмовку для юридичної фірми Sullivan & Cromwell (S&C), яка знімає з неї всі потенційні зобов'язання.

Серед інших недоліків плану Кавурі виділив виплати у фіаті, а не у біткоїнах. Він також зазначив, що збитки кредиторів сумарно становитимуть близько $10 млрд через розрахунок вартості активів на момент оголошення банкрутства.

«Якщо ми ухвалимо план, їх (S&C) не зможуть притягнути до відповідальності за неправомірні дії — продаж активів FTX зі знижками від 70% до 90% своїм власним клієнтам та інсайдерам (Ledger X, Galaxy), відмови від перезапуску FTX 2.0 тощо», - також зазначив Кавурі.

Банкрутство та судові розгляди

Через банкрутство FTX у листопаді 2022 року клієнти біржі втратили доступ до своїх коштів. Сьогодні постраждалі сторони намагаються відновити хоча б частину своїх втрачених інвестицій через судові позови та юридичні розгляди.

За 92 дні на рахунки адвокатів у справах про банкрутство надійшло щонайменше $118,1 млн. Найбільший рахунок виставила фірма Alvarez and Marshall, якій за три місяці заплатили за послуги $35,8 млн. На другому місці виявилася міжнародна юридична фірма Sullivan & Cromwell, їй заплатили за послуги $31,8 млн.

Глава Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер не виключив, що збанкрутілу біржу FTX в цілому можна буде перезапустити. Проте зробити це можна буде з новим керівництвом. Зокрема, з'явилися претенденти, які готові викупити FTX.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Останні пропозиції

7 травня FTX запропонувала новий план компенсації, згідно з яким більшість кредиторів отримують відшкодування, розмір яких перевищує вимоги.

Так, 98% кредиторів отримають не менше 118% від своїх вимог, всі інші клієнти платформи отримають 100% відшкодування коштів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024