FTX виплатить кредиторам більше, ніж очікувалось

FTX виплатить кредиторам більше, ніж очікувалось

98% кредиторів отримають не менше 118% від своїх вимог, а загальна компенсація становитиме від $14,5 млрд до $16,3 млрд.

Збанкрутіла біржа FTX запропонувала новий план компенсації, згідно з яким більшість кредиторів отримують відшкодування, розмір яких перевищує вимоги. Про це йдеться у пресрелізі торгового майданчика.

Так, 98% кредиторів отримають не менше 118% від своїх вимог, всі інші клієнти платформи отримають 100% відшкодування коштів. Цей план також дозволить вирішити суперечки з державними та приватними зацікавленими сторонами без дорогих та затяжних судових розглядів. За прогнозами FTX, загальна вартість компенсацій становитиме від $14,5 млрд до $16,3 млрд. Ця сума включає активи під контролем самої біржі та її ліквідаторів. Торгова платформа змогла збільшити обсяг компенсації постраждалим клієнтам унаслідок укладення низки угод. Зокрема, компанія домоглася поступок з боку урядових органів США.

Якщо суд затвердить новий план реорганізації, кредитори отримають компенсацію протягом 60 днів після того, як рішення набуде чинності.

Крах біржі

Користувачі біржі втратили доступ до своїх коштів одразу, коли FTX оголосила про банкрутство. Складність і непрозорість фінансових операцій біржі, а також звинувачення у шахрайстві та неправомірному використанні коштів клієнтів ускладнили процес відновлення та повернення коштів кредиторам.

Зараз процес банкрутства та ліквідації активів FTX досі триває. Кредитори та постраждалі сторони намагаються відновити хоча б частину своїх втрачених інвестицій через судові позови та юридичні розгляди.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Процес банкрутства

Банкрутство FTX складається з двох окремих процесів, які відбуваються паралельно: за главою 11, що розглядається в суді штату Делавер у США, та процес офіційної ліквідації FTX Digital, дочірньої компанії FTX, що базується на Багамах.

Постраждалим клієнтам варто знати, що обидві сторони домовилися працювати спільно, щоби вони могли пред'явити свої вимоги до будь-якої організації та щоб жоден з них не отримав менше, ніж йому належить.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024