Кредитори FTX можуть отримати виплати до кінця року

Кредитори FTX можуть отримати виплати до кінця року

Банкрутство біржі складається з двох окремих процесів, що відбуваються паралельно, проте постраждалі можуть приєднатися до будь-якого з них.

Компанія FTX, яка перебуває у процесі банкрутства, збирається розпочати виплати кредиторам до кінця 2024 року. Відповідне рішення ухвалено під час зустрічі ліквідаторів на Багамах, повідомляє The Block.

Банкрутство FTX складається з двох окремих процесів, що відбуваються паралельно: банкрутство за главою 11, що розглядається в суді штату Делавер у США, та процес офіційної ліквідації FTX Digital, дочірньої компанії FTX, що базується на Багамах. Проте обидві сторони домовилися працювати спільно, щоби кредитори могли пред'явити свої вимоги до будь-якої організації та щоб жоден з них не отримав менше, ніж йому належить.

«Учасники мають спільну мету – здійснити перший проміжний розподіл до кінця 2024 року серед кредиторів із визнаними вимогами та задовільною документацією KYC», – йдеться у тексті документа.

Кредитори можуть надавати претензії на сайті FTX з 1 березня. На даний час крайній термін для кредиторів встановлено на 15 травня, вони мають обрати один із двох процесів банкрутства та подати позов. За даними засідання сторін, цей термін можуть подовжити щонайменше до червня 2024 року, виходячи з «останніх подій». Усі претензії оцінюватимуться станом на 11 листопада 2022 року, коли FTX подала заяву про банкрутство.

Банкрутство біржі

Кредитори біржі FTX втратили доступ до своїх коштів і перебувають у невизначеності щодо повернення своїх інвестицій внаслідок краху торговельного майданчика.

Коли FTX оголосила про банкрутство, багато користувачів та інвесторів виявили, що не можуть вивести свої кошти, оскільки активи біржі було заморожено в межах юридичної процедури. Це спричинило великі фінансові втрати для широкого кола учасників ринку, серед яких роздрібні інвестори, великі торгові фірми й інші криптовалютні біржі, які мали взаємодію із FTX. Складність і непрозорість фінансових операцій FTX, а також звинувачення у шахрайстві та неправомірному використанні коштів клієнтів ускладнили процес відновлення та повернення коштів кредиторам.

Процес банкрутства та ліквідації активів FTX триває, при цьому кредитори та постраждалі сторони намагаються відновити хоча б частину своїх втрачених інвестицій через судові позови та юридичні розгляди.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Вирок засновнику біржі

Минулого тижня окружний суд Нью-Йорка засудив засновника збанкрутілої біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда до покарання у вигляді 25 років ув'язнення. За словами судді, через крах біржі клієнти втратили близько $8 млрд, інвестори – $1,7 млрд, а кредитори – $1,3 млрд. Своєю чергою, Бенкман-Фрід пообіцяв оскаржити свій вирок.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024