Canaan представив новий майнер

Canaan представив новий майнер

Новий «асік» забезпечує хешрейт 185 TH/s при споживаній потужності 3240 Вт з енергоефективністю 18,5 J/TH.

Виробник майнінгового обладнання Canaan під час виставки Bitcoin Asia 2024 9 травня представив флагманський продукт нового покоління для видобутку біткоїнів A1566 серії Avalon A15. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Canaan представив новий майнер
Презентація нового майнера. Джерело: пресреліз Canaan.

Цей майнер забезпечує хешрейт 185 TH/s при споживаній потужності 3240 Вт. Енергоефективність пристрою становить 18,5 J/TH. Скільки коштуватиме новий пристрій – поки що невідомо.

Що відомо про Canaan

Компанія Canaan є китайським виробником комп'ютерного обладнання, заснована у 2013 році, що спеціалізується на виробництві мікропроцесорів ASIC для використання в майнінгу біткоїнів.

Компанія стала публічною у 2019 році. Вона залучила $90 млн під час IPO та почала торгуватися на американській біржі Nasdaq. Сьогодні компанія також представляє на ринку різноманітні продукти та послуги. До них входять хмарний майнінг, хостинг та розробка програмного забезпечення.

Canaan Inc була одним із перших виробників ASIC-майнерів і зараз має значну частку ринку в індустрії майнінгу.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Дані про попередній майнер

Минулого разу Canaan представила установку 14 серії для видобутку головного цифрового активу з імерсійним охолодженням A1466I у вересні 2023 року.

Біткоїн-майнер забезпечує хешрейт 170 TH/s з енергоефективністю 19,5 J/TH. Ціна A1466I – $3398.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024