Ledger анонсував новий апаратний гаманець

Ledger анонсував новий апаратний гаманець

Пристрій матиме сенсорний дисплей, що відображатиме транзакції.

Виробник апаратних гаманців Ledger представив новий гаманець Ledger Stax. Це перший у світі біткоїн-гаманець, оснащений тачскріном, повідомляється на офіційному сайті компанії.

Ledger Stax оснащений дисплеєм на основі «електронного чорнила» (e-ink). Він може відображати деталі транзакцій на зовнішньому боці гаманця. У розробленні пристрою взяв участь автор Apple iPod Тоні Фаделл.

Характеристики Ledger Stax:

  • розмір - 85 x 54 x 6 мм;
  • вага - 45,2 г;
  • підтримка Bluetooth 5.2;
  • 3,7-дюймовий сенсорний екран E Ink з роздільною здатністю 400 x 672 пікселів;
  • батарея на 200 мАг і бездротова Qi-зарядка.

Гаманець використовує USB-C для підключення до програми Ledger Live на комп'ютері та Bluetooth для підключення до мобільної програми на смартфоні.

Продажі нової моделі розпочнуться у першому кварталі 2023 року за ціною $279 за пристрій.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Які ще BTC-гаманці з'явилися на ринку

Компанія Synonym, провайдер послуг Bitcoin і Lightning Network, наприкінці жовтня випустила мобільний гаманець Bitkit Wallet для пристроїв Apple та Android.

Гаманець може похвалитися безліччю функцій, такими як: портативні соціальні профілі, динамічні контакти, що підлягають оплаті, інтероперабельні канали даних і вебакаунти без пароля. Крім того, гаманець використовує криптографічну початкову фразу Біткоїна для генерації ключів для нещодавно розробленого компанією вебпротоколу під назвою Slashtags.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024