Ledger анонсував новий апаратний гаманець

Ledger анонсував новий апаратний гаманець

Пристрій матиме сенсорний дисплей, що відображатиме транзакції.

Виробник апаратних гаманців Ledger представив новий гаманець Ledger Stax. Це перший у світі біткоїн-гаманець, оснащений тачскріном, повідомляється на офіційному сайті компанії.

Ledger Stax оснащений дисплеєм на основі «електронного чорнила» (e-ink). Він може відображати деталі транзакцій на зовнішньому боці гаманця. У розробленні пристрою взяв участь автор Apple iPod Тоні Фаделл.

Характеристики Ledger Stax:

  • розмір - 85 x 54 x 6 мм;
  • вага - 45,2 г;
  • підтримка Bluetooth 5.2;
  • 3,7-дюймовий сенсорний екран E Ink з роздільною здатністю 400 x 672 пікселів;
  • батарея на 200 мАг і бездротова Qi-зарядка.

Гаманець використовує USB-C для підключення до програми Ledger Live на комп'ютері та Bluetooth для підключення до мобільної програми на смартфоні.

Продажі нової моделі розпочнуться у першому кварталі 2023 року за ціною $279 за пристрій.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Які ще BTC-гаманці з'явилися на ринку

Компанія Synonym, провайдер послуг Bitcoin і Lightning Network, наприкінці жовтня випустила мобільний гаманець Bitkit Wallet для пристроїв Apple та Android.

Гаманець може похвалитися безліччю функцій, такими як: портативні соціальні профілі, динамічні контакти, що підлягають оплаті, інтероперабельні канали даних і вебакаунти без пароля. Крім того, гаманець використовує криптографічну початкову фразу Біткоїна для генерації ключів для нещодавно розробленого компанією вебпротоколу під назвою Slashtags.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023