Synonym випустив мобільний біткоїн-гаманець

Synonym випустив мобільний біткоїн-гаманець

Його користувачі можуть зберігати не лише BTC, а й особисті дані.

Компанія Synonym, провайдер послуг Bitcoin та Lightning Network, випустила мобільний біткоїн-гаманець Bitkit Wallet для пристроїв Apple та Android. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Гаманець може похвалитися багатьма функціями, такими як: портативні соціальні профілі, динамічні контакти, що підлягають оплаті, інтероперабельні канали даних і веб-акаунти без пароля. Крім того, гаманець використовує криптографічну початкову фразу Біткоїна для генерації ключів для нещодавно розробленого компанією веб-протоколу під назвою Slashtags.

Slashtags дозволяє користувачам контролювати свої дані. Протокол не потребує блокчейну, містить нецензуровані соціальні профілі, автоматично оновлювані контакти, платіжні налаштування контактів, безпарольну аутентифікацію, а також деякі додаткові функції.

Протокол Slashtags має відкритий код і є модульним, що дозволяє екосистемі бути широко доступною для розробників. Фактично, компанія навіть випустила набір для розробки програмного забезпечення, який служить пісочницею або «ігровим майданчиком», котрий розробники можуть використовувати для моделювання різних варіантів використання Slashtag.

«Оскільки все більше і більше людей втрачають контроль над своїми даними через великі технологічні компанії, а також втрачають контроль над своїми активами через великі банки та установи, ми відчули необхідність створити відкриті альтернативи, які дозволять цивільним особам перезавантажити інтернет та економіку», – сказав Джон Карвальо, генеральний директор Synonym.

Крім того, Synonym оголосила про дві нові ініціативи: Pear, токенізовану кредитну систему для активів, продуктів і послуг, і Blocktank Instant. Blocktank дозволяє біржам і постачальникам гаманців швидко підключати користувачів до Lightning Network.

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

Які суми зберігають у гаманцях

Сумарна частка біткоїн-адрес із балансом до 0,001 BTC становить 50,5% від загальної кількості.

Розподіл монет дуже сильно тяжіє до адрес із невеликим балансом. Таку динаміку пояснює зростання активності використання біткоїна при здійсненні мікротранзакцій.

Варто пам’ятати, що власник BTC може мати майже необмежену кількість адрес. Більшість сучасних гаманців також дозволяють генерувати нові адреси для кожної нової транзакції. Тому висновки щодо домінування малих власників мають бути обережними та потребують додаткового підтвердження.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023