Засновника Binance ув’язнили на чотири місяці

Засновника Binance ув’язнили на чотири місяці

На думку прокурорів, випробувальний термін для Чанпена Чжао стимулював би інших порушувати закон.

Федеральний суд Сіетла виніс вирок у справі засновника біржі Binance та колишнього його голови Чанпена Чжао, засудивши його до чотирьох місяців ув’язнення. Цим самим суд задовольнив вимоги прокуратури.

Саме обвинувачення наполягало на тюремному ув’язненні, пояснюючи це тим, що випробувальний термін нібито стимулюватиме інших порушувати закон. Адвокати Чжао апелювали, що їх підзахисний сам приїхав до США під час розгляду його справи, тим паче наразі він вже не причетний до управління біржею. Тому вони наполягали на умовному терміні. Сам Чжао заявив у суді, що йому не вдалося встановити належні процедури KYC/AML у Binance, але він намагався це виправити.

Суддя своєю чергою зазначив той факт, що колишній керівник торгового майданчика добровільно співпрацював зі слідством, проте він як голова біржі був відповідальним за ухвалення відповідних рішень.

Як відреагував ринок

На тлі останніх подій курс біткоїна опускався нижче $60 000, втративши за добу більше ніж 5% вартості, що є найнижчим показником з кінця лютого.

Після падіння у вівторок BTC і весь ринок в цілому знаходяться на шляху до того, щоб перервати свою семимісячну серію перемог з найгіршим місячним падінням з листопада 2022 року, коли відбувся крах біржі FTX.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

На який строк могли ув’язнити Чанпена Чжао

Згідно з заявою Мін’юсту США, Чанпен Чжао мав би провести три роки у в'язниці за те, що його біржа порушила федеральні санкції й закони про відмивання грошей. Крім того, колишній очільник біржі, мав би ще сплатити додатково $50 млн штрафу.

Спочатку Чжао загрожувало до 18 місяців ув'язнення за умовами його угоди про визнання вини. У останній заяві Мін'юст стверджує, що «масштаби та наслідки неправомірних дій Чжао були величезними й тому доречно було б посилити покарання».

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024