Coinbase інтегрувала Lightning Network

Coinbase інтегрувала Lightning Network

Найбільша американська біржа цифрових активів реалізувала свою давню обіцянку.

Біржа Coinbase 30 квітня зробила мережу Lightning доступною для своїх американських користувачів (за винятком жителів Нью-Йорка). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Це було позитивно сприйнято біткоїнерами, адже Lightning Network дозволяє здійснювати майже миттєві платежі зі зниженими комісіями шляхом надсилання транзакцій поза основним блокчейном.

Партнерство Coinbase з постачальником інфраструктури Lightning, компанією Lightspark, сприяє досягненню мети створення платіжної мережі з низькими транзакційними витратами. Тож це має бути взаємовигідно для всіх залучених сторін.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Вплив на екосистему

Інтеграція Lightning Network розглядається як вагомий здобуток для Біткоїн-спільноти, оскільки Coinbase є однією з найбільших бірж цифрових активів у світі за кількістю користувачів та обсягом торгів.

Позитивне рішення менеджменту платформи свідчить про впевненість у потенціалі Lightning Network і підтримує її ширше впровадження. Очікується, що це дозволить залучити до мережі мільйони нових користувачів.

Вибір партнера

Про наміри інтегрувати мережу Lightning біржею Coinbase повідомлялося вже понад рік тому. Але остаточний вибір бізнес-партнера для впровадження технології у вигляді компанії Lightspark було зроблено лише у квітні цього року.

Компанія Lightspark присвятила майже два роки розробленню своєї платформи, задовольняючи потреби інституціональних клієнтів, які шукають надійні й ефективні рішення для транзакцій біткоїнів. Інтеграція з Coinbase охоплює складні інструменти та послуги Lightspark, такі як SDK, API та інструменти для розробників, що спрощують процес управління нодами Lightning.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024