Lightspark допоможе Coinbase запровадити Lightning Network

Lightspark допоможе Coinbase запровадити Lightning Network

Інтеграція LN дозволить клієнтам біржі здійснювати миттєві та дешеві біткоїн-транзакції.

Компанія Lightspark допоможе біржі Coinbase інтегрувати технологію Lightning Network (LN). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Інтеграція цього протоколу дозволить клієнтам торговельного майданчика проводити миттєві й економічно ефективні біткоїн-транзакції.

«Coinbase прагне зробити світову фінансову систему швидше й ефективніше. Ми раді співпрацювати з Lightspark, щоб усунути платіжні бар'єри та забезпечити більш швидкі та дешеві транзакції в біткоїнах завдяки підтримці Lightning Network», – заявив віцепрезидент з корпоративного та ділового розвитку Coinbase Шан Аггарвал.

Компанія Lightspark присвятила майже два роки розробленню своєї платформи, задовольняючи потреби інституціональних клієнтів, які шукають надійні й ефективні рішення для транзакцій біткоїнів. Інтеграція з Coinbase охоплює складні інструменти та послуги Lightspark, такі як SDK, API та інструменти для розробників, що спрощують процес запровадження та керування вузлами Lightning.

Плани Coinbase

Ще рік тому голова біржі Coinbase Браян Армстронг заявляв про намір інтегрувати Lightning Network на біржу. Це рішення викликане зростаючим попитом на біткоїн, а також збільшенням комісій за транзакції.

Щоквартальний обсяг торгів на платформі Coinbase становить $154 млрд, а запропонувавши своїм клієнтам доступ до дешевих і ефективних біткоїн-транзакцій, вона суттєво зможе поліпшити своє становище.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які біржі вже запровадили LN

Біржа Binance 17 липня 2023 року завершила інтеграцію Lightning Network у свою платформу для виведення та введення BTC. Під час виведення або введення коштів користувачі можуть обрати опцію Lightning.

Таким чином, Binance приєдналася до інших торговельних майданчиків, таких як Bitfinex, River Financial, OKX, Kraken і CoinCorner, які раніше прийняли LN.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024