Binance завершила інтеграцію з Lightning Network

Binance завершила інтеграцію з Lightning Network

Тепер користувачі біржі під час виведення коштів можуть використовувати миттєві BTC-платежі.

Біржа Binance 17 липня завершила інтеграцію Lightning Network (LN) у свою платформу для виведення та введення BTC. Про це повідомляє Cointelegraph.

Під час виведення або введення коштів користувачі можуть вибрати опцію Lightning. Таким чином, Binance приєдналася до інших торгових майданчиків, таких як Bitfinex, River Financial, OKX, Kraken і CoinCorner, які раніше прийняли Lightning Network.

Генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг також повідомив про свій намір інтегрувати протокол другого рівня Біткоїна у свій торговий майданчик ще у квітні, однак не назвав точних термінів, коли це буде реалізовано.

Завдання Lightning Network полягає в тому, щоб прискорити та здешевити транзакції з біткоїном.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому Binance впроваджує LN

Ще у травні Binance заявила про плани інтегрувати Lightning Network, а 20 червня компанія підтвердила, що вже працює над підключенням до протоколу другого рівня, невдовзі після того, як користувачі помітили нові ноди.

Річ у тім, що на початку травня спостерігалося сильне перевантаження мемпулу, коли транзакції з мінімальними комісіями не додавалися до блоків. Це могло бути пов'язане з підвищеним попитом на простір блоку, викликаним записами Ordinals та токенами BRC-20.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024