Binance завершила інтеграцію з Lightning Network

Binance завершила інтеграцію з Lightning Network

Тепер користувачі біржі під час виведення коштів можуть використовувати миттєві BTC-платежі.

Біржа Binance 17 липня завершила інтеграцію Lightning Network (LN) у свою платформу для виведення та введення BTC. Про це повідомляє Cointelegraph.

Під час виведення або введення коштів користувачі можуть вибрати опцію Lightning. Таким чином, Binance приєдналася до інших торгових майданчиків, таких як Bitfinex, River Financial, OKX, Kraken і CoinCorner, які раніше прийняли Lightning Network.

Генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг також повідомив про свій намір інтегрувати протокол другого рівня Біткоїна у свій торговий майданчик ще у квітні, однак не назвав точних термінів, коли це буде реалізовано.

Завдання Lightning Network полягає в тому, щоб прискорити та здешевити транзакції з біткоїном.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому Binance впроваджує LN

Ще у травні Binance заявила про плани інтегрувати Lightning Network, а 20 червня компанія підтвердила, що вже працює над підключенням до протоколу другого рівня, невдовзі після того, як користувачі помітили нові ноди.

Річ у тім, що на початку травня спостерігалося сильне перевантаження мемпулу, коли транзакції з мінімальними комісіями не додавалися до блоків. Це могло бути пов'язане з підвищеним попитом на простір блоку, викликаним записами Ordinals та токенами BRC-20.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023