Binance почала запускати Lightning-ноди

Binance почала запускати Lightning-ноди

За допомогою інтеграції рішення другого рівня торговий майданчик планує прискорити транзакції BTC.

Біржа Binance почала розгортати ноди в Lightning Network у межах свого плану щодо прискорення біткоїн-транзакцій. Про це повідомляється на сторінці торгового майданчика у Twitter.

«Деякі «орлині очі» користувачів нещодавно помітили нові ноди Lightning. Так – це ми! Однак чекає ще багато технічної роботи. Ми повідомимо, коли LN буде повністю інтегрованою», – повідомили представники біржі.

Навіщо біржам Lightning Network

Біржа Binance заявила про плани інтегрувати Lightning Network ще у травні. За допомогою цього протоколу торговий майданчик розраховує прискорити BTC-транзакції. На такий крок Binance пішла після того, як мемпул у мережі Біткоїна виявився перевантаженим і торговому майданчику довелося припиняти виведення BTC через великий обсяг незавершених транзакцій.

Останнім часом на тлі зростання мережі Lightning (пропускна здатність якої вже перевищила 5400 BTC) дедалі більше різних бірж поспішають інтегрувати цю технологію. Так, у квітні найбільша біржа США Coinbase оголосила про інтеграцію цього протоколу. Аналогічні рішення ухвалили BitPay та Kraken.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перевантаженість мемпулу

На початку травня спостерігалося перевантаження мемпулу, коли транзакції з мінімальними комісіями не додавалися до блоків. Це могло бути пов'язане з підвищеним попитом на простір блоку, викликаний записами Ordinals і токенами BRC-20. Ситуація почала виправлятися ближче до середини травня.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024