Binance почала запускати Lightning-ноди

Binance почала запускати Lightning-ноди

За допомогою інтеграції рішення другого рівня торговий майданчик планує прискорити транзакції BTC.

Біржа Binance почала розгортати ноди в Lightning Network у межах свого плану щодо прискорення біткоїн-транзакцій. Про це повідомляється на сторінці торгового майданчика у Twitter.

«Деякі «орлині очі» користувачів нещодавно помітили нові ноди Lightning. Так – це ми! Однак чекає ще багато технічної роботи. Ми повідомимо, коли LN буде повністю інтегрованою», – повідомили представники біржі.

Навіщо біржам Lightning Network

Біржа Binance заявила про плани інтегрувати Lightning Network ще у травні. За допомогою цього протоколу торговий майданчик розраховує прискорити BTC-транзакції. На такий крок Binance пішла після того, як мемпул у мережі Біткоїна виявився перевантаженим і торговому майданчику довелося припиняти виведення BTC через великий обсяг незавершених транзакцій.

Останнім часом на тлі зростання мережі Lightning (пропускна здатність якої вже перевищила 5400 BTC) дедалі більше різних бірж поспішають інтегрувати цю технологію. Так, у квітні найбільша біржа США Coinbase оголосила про інтеграцію цього протоколу. Аналогічні рішення ухвалили BitPay та Kraken.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перевантаженість мемпулу

На початку травня спостерігалося перевантаження мемпулу, коли транзакції з мінімальними комісіями не додавалися до блоків. Це могло бути пов'язане з підвищеним попитом на простір блоку, викликаний записами Ordinals і токенами BRC-20. Ситуація почала виправлятися ближче до середини травня.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023