Binance збирається інтегрувати Lightning Network

Binance збирається інтегрувати Lightning Network

На такий крок біржа вирішила піти через велику кількість незавершених транзакцій, що викликало перевантаження мережі Біткоїна.

Біржа Binance планує інтегрувати протокол Lightning Network, щоб прискорити транзакції BTC. Про це повідомляється на сторінці платформи у Twitter.

На такий крок Binance пішла після того, як мемпул у мережі Біткоїна виявився перевантаженим. Зокрема, 8 травня команда торгового майданчика попередила користувачів, що змушена вдруге за кілька годин тимчасово відключити виведення BTC через великий обсяг незавершених транзакцій.

Щоб розвантажити мережу від транзакції, що накопичилися, Binance підвищила комісію за зняття коштів. Для прискорення цього процесу буде застосовано виведення коштів через Lightning Network. Команда біржі повідомила, що вже працює над підтвердженням усіх транзакцій, що очікуються.

Що таке мемпул

Мемпул – це список транзакцій у мережі Біткоїна, які чекають на підтвердження майнерами для включення до блокчейну. Спочатку транзакцію перевіряють ноди. Після цього вона чекає всередині пулу пам'яті, доки не буде взята майнером для розміщення в блоці. Тому мемпул можна назвати своєрідною «залою очікування».

Якщо його розмір збільшується, це означає, що транзакцій у черзі стає більше. Підтвердження займатиме більше часу, а для прискорення транзакцій доведеться доплачувати комісію.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому біржі запроваджують Lightning Network

Все більше різних біткоїн-бірж починають впроваджувати Lightning Network. У квітні найбільша біржа США Coinbase оголосила про інтеграцію цього протоколу. Аналогічні рішення ухвалили BitPay та Kraken на тлі зростання мережі Lightning. Її пропускна спроможність вже перевищила 5000 BTC і наближається до 5400 BTC.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024