Вугільна компанія зі США вирішила стати майнером

Вугільна компанія зі США вирішила стати майнером

Alliance Resource вже видобув 425 BTC, використовуючи надлишкову електроенергію.

Один з найбільших постачальників вугілля, компанія Alliance Resource, вирішила зайнятися видобутком біткоїнів. Про це йдеться у її фінансовому звіті за перший квартал 2024 року.

Як повідомляється, Alliance Resource видобула 425 BTC, які компанія оцінила у $30 млн. Для видобутку біткоїнів використовували надлишок електроенергії на вугільних підприємствах.

«У другій половині 2020 року ми почали видобувати біткоїни як пілотний проєкт, щоб монетизувати вже оплачене, але недостатньо використовуване електричне навантаження на нашій шахті River View», — заявив фінансовий директор Alliance Resource Кері Маршалл.

Після підрахунків усіх витрат видобуток біткоїнів приніс компанії додатковий дохід у $7,3 млн. За словами Маршалла, Alliance Resource буде і надалі розвиватиме цей сегмент, проте вугільна промисловість залишиться її основним напрямом.

Про Alliance Resource Partners

Alliance Resource Partners, L.P. - це компанія зі США, яка була заснована 1971 року. Основний дохід припадає на видобуток енергетичного вугілля. На цей час видобуток здійснюється на 7 шахтах.

Ринкова капіталізація Alliance Resource становить $2,84 млрд. Після публікації фінансового звіту акції компанії зросли на 5%, за даними TradingView. Поточна вартість цінних паперів під тикером ARLP тримається на рівні $22.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще американські компанії увійшли на біткоїн-ринок

Інша компанія з США, виробник м’яса Beck & Bulow, оголосила нещодавно про своє рішення приймати біткоїн як оплату за товари.

Прийняття біткоїна компанією Beck & Bulow відповідає тенденції, коли великі та малі компанії, наслідуючи приклад таких компаній, як MicroStrategy, переходять на стандарт Біткоїна.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024