Американський виробник м’яса вирішив накопичувати BTC

Американський виробник м’яса вирішив накопичувати BTC

Рішення про перехід на стандарт Біткоїна відповідає філософії Beck & Bulow щодо фінансового та продовольчого суверенітету.

Американський виробник м’яса Beck & Bulow оголосив про своє рішення приймати біткоїн як оплату в інтернеті та в магазинах, а також включити його у свою пенсійну програму для співробітників. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Компанія також взяла на себе зобов'язання зберігати біткоїн і доходи, отримані в біткоїнах, у своїх резервах протягом невизначеного терміну. Крім того, вона збирається конвертувати 20% своїх активів в BTC для зберігання на своїх казначейських рахунках. Рішення про перехід на стандарт Біткоїна відповідає філософії Beck & Bulow щодо фінансового та продовольчого суверенітету. Beck & Bulow вважає, що «так само, як кожен шматок м'яса розповідає історію про якість і майстерність, кожен блок Біткоїна підтверджує крок до більш децентралізованого і вільного майбутнього».

Прийняття біткоїна компанією Beck & Bulow відповідає тенденції, коли великі та малі компанії, наслідуючи приклад таких компаній, як MicroStrategy, переходять на стандарт Біткоїна. Резервування в біткоїнах стає все більш популярним серед малих підприємств не тільки через потенційні фінансові вигоди, але й через маркетингові можливості, які вони надають.

Про компанію Beck & Bulow

Beck & Bulow - це компанія, що спеціалізується на виробництві та постачанні високоякісних продуктів з м'яса преміумкласу та морепродуктів. Її штаб-квартира знаходиться в Санта-Фе, штат Нью-Мексико.

Починала з торгівлі на фермерських ринках, згодом виросла до великої мережі постачальника м’яса з Нью-Мексико. Зараз компанія обслуговує понад 1000 ресторанів і роздрібних торговців по всій території США, включаючи розкішні готелі і ринки високого класу, а нещодавно почала експортувати бізонів до Мексики.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще мережі вирішили перейти на біткоїн

Схожу стратегію вирішила застосувати й канадська мережа ресторанів TAHINI'S. Її представники офіційно оголосили про купівлю біткоїнів коштом з корпоративного рахунку.

В TAHINI'S наголосили, що стежать за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора та його інвестиціями у біткоїн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024