Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни

Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора.

Канадська мережа ресторанів TAHINI'S офіційно оголосила про те, що почала купувати біткоїни коштом зі свого корпоративного рахунку. Про це компанія написала на своїй сторінці у соцмережі X.

«TAHINI'S щойно купила чортову тонну біткоїнів за середньою ціною 47 230 канадських доларів ($34 763), у результаті наші загальні запаси становили (не ваша справа)», – йдеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що обрали таку стратегію, у «правильності якої вони не мають наміру нікого переконувати». При цьому в TAHINI'S наголосили, що стежать за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора та його інвестиціями у біткоїн.

У чому полягає стратегія Майкла Сейлора

Стратегія Майкла Сейлора заснована на довгостроковому інвестуванні в біткоїн як у «цифрове золото». Сейлор переконаний у тому, що біткоїн є надійним сховищем цінності, що перевершує традиційні активи на кшталт золота завдяки своїй децентралізованій природі, не можливій для маніпуляції, та обмеженій кількості.

Ця переконаність підштовхує його до великих покупок біткоїна через MicroStrategy, що, на його думку, захистить компанію від інфляції фіатних валют.

Сейлор також активно виступає і проводить освітні кампанії щодо підвищення поінформованості про біткоїн, наголошуючи на його ролі у майбутньому цифрової економіки та підтримуючи ідею про те, що біткоїн може бути глобальною цифровою резервною валютою.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Скільки біткоїнів вже купила MicroStrategy

MicroStrategy придбала з 1 по 29 листопада ще 16 130 BTC. Таким чином, її запаси зросли до 174 530 BTC. На їхню покупку компанія витратила $5,3 млрд. Середня ціна за монету становила $30 252.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024