Половина біткоїн-адрес мають баланс менш ніж 0,001 BTC

Половина біткоїн-адрес мають баланс менш ніж 0,001 BTC

Біткоїн стає все більш популярним у невеликих власників.

Сумарна частка біткоїн-адрес із балансом до 0,001 BTC становить 50,5% від загальної кількості. Про це свідчать дані порталу BitInfoCharts.

Розподіл монет дуже сильно тяжіє до адрес із невеликим балансом. Таку динаміку пояснює зростання активності використання біткоїна при здійсненні мікротранзакцій.

Розподіл біткоїн-адрес за балансом. Джерело: BitInfoCharts
Розподіл біткоїн-адрес за балансом. Джерело: BitInfoCharts

Варто пам’ятати, що власник BTC може мати майже необмежену кількість адрес. Більшість сучасних гаманців також дозволяють генерувати нові адреси для кожної нової транзакції. Тому висновки щодо домінування малих власників мають бути обережними та потребують додаткового підтвердження.

Великі адреси

Великі адреси становлять порівняно невелику частину від усіх адрес (менш як 0,01%). Проте частка капіталу, який вони акумулювали залишається значною – 61,3%. У будь-якому випадку, блокчейн Біткоїна залишається найдецентралізованішим на сьогодні в порівнянні з іншими цифровими активами.

Що таке сатоші?
Що таке сатоші?
«Сатоші» (скорочено Sat), — це термін, що використовується для позначення наймен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Наразі лише п’ять адрес мають баланс у 100 000 BTC та більше. Вони переважно належать централізованим біржам на зразок Binance та Bitfinex. Найбільші китові адреси контролюють 4,3% від загального обсягу BTC.

Глобальний інтерес до Біткоїна

Соцмережі слугують ефективним індикатором інтересу до Біткоїна, що значно зростає останнім часом. Так, близько 26% від усіх обговорень у соцмережах припадає на Біткоїн, що створює передумови для зростання всієї індустрії в наступні місяці.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023