Інтерес до Біткоїна в соцмережах зростає

Домінування Біткоїна в соцмережах – позитивний сигнал для всієї індустрії.

На сьогодні понад 26% обговорень у соціальних мережах припадає на Біткоїн, що є максимальним показником у порівнянні з ситуацією станом на середину липня. Про це свідчать дані аналітичної компанії Santiment.

Значне зростання інтересу до Біткоїна у соцмережах спостерігається зокрема в останні дні. Біткоїн слугує основним індикатором ринку цифрових активів, тому користувачі активно обговорюють перспективи BTC у контексті стримувальної грошово-кредитної політики ФРС.

Динаміка обговорення біткоїна у соцмережах. Джерело: Santiment.
Динаміка обговорення біткоїна у соцмережах. Джерело: Santiment.

За даними аналітиків Santiment, періоди інтенсивного обговорювання Біткоїна в соцмережах є позитивними сигналами для усього сектору. Історичні результати свідчать про те, що курс BTC починає зростати, якщо частка його обговорень у соцмережах перевищує 20%. Тому трейдери можуть сприймати це як бичачий сигнал.

Собівартість коротко- та довгострокових холдерів

За інформацією аналітичного порталу Root, собівартість BTC для коротко- та довгострокових власників монет досягла свого паритету ($22 800).

Ця динаміка досить точно відбиває наближення локального мінімуму даного циклу. Попередні ведмежі ринки досягали свого дна в межах тижня до чи після встановлення паритету між цими групами власників BTC.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Більша увага до фундаментального аналізу серед професійних трейдерів та інвесторів також призводить до зростання попиту. Головна причина – намагання точно визначити оптимальний момент для інвестування. Таким чином, вірогідність бичачого розвороту в найближчі тижні зростає.

Динаміка невеликих адрес

Активізація холдерів відбувається не тільки за допомогою китів, а й невеликих адрес. Загальна кількість невеликих адрес (із балансом у 0,1 BTC ті більше) останнім часом досягла історичного максимуму в понад 3,8 млн. Лояльність більшості невеликих адрес створює передумови для відновлення курсу BTC/USD та активності у мережі Біткоїна.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024