Курс біткоїна за тиждень: ліквідації биків

Курс біткоїна за тиждень: ліквідації биків

На ринку триває помірна корекція, а значна кількість трейдерів зазнає збитків.

Курс біткоїна за тиждень (14-21 червня) знизився на 3,5% та наразі складає $64 500. BTC корегується через високі процентні ставки в американській економіці.

Найбільшого падіння на понад $2000 біткоїн зазнав 18 червня. Лише за добу ліквідації трейдерів досягли $72 млн. Переважна більшість збитків припадала на довгі позиції через невиправдані очікування щодо зростання курсу активу.

Курс біткоїна за тиждень: ліквідації биків
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Аналітики відзначають, що на ринку спостерігається певна апатія, адже біткоїн перебуває у боковій корекції вже понад три місяці. Проте ходлери не продають монети, а очікують на поновлення бичачого ралі найближчими тижнями.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн повернувся у боковий діапазон $60 000-65 000. Ведмеді захистили важливий рівень опору, але теж не можуть розвинути успіх. На ринку встановилася хитка рівновага. Проте кити та інституціонали продовжують накопичувати резерви.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 90% Федеральна резервна система (ФРС) не змінюватиме процентні ставки наступного місяця. Проте учасники ринку очікують на покращення умов кредитування не пізніше вересня.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна повернувся у червону зону. Зокрема головний цифровий актив впав у ціні на 6,1%. Головними чинниками падіння стали заяви голови ФРС Джерома Павелла щодо планів регулятора утримувати високі процентні ставки для боротьби з інфляцією, а також загальна невизначеність на ринку.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024