CleanSpark видобула у червні 445 біткоїнів

CleanSpark видобула у червні 445 біткоїнів

Попри непоганий результат акції компанії подешевшали майже на 6%.

Майнінгова компанія CleanSpark у червні наростила видобуток біткоїнів на 6,7%. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Згідно зі звітністю, майнер видобув у червні 445 біткоїнів з яких продав лише 8 BTC. За словами генерального директора Зака Бредфорда, CleanSpark змогла більш ніж удвічі наростити хешрейт з грудня минулого року, який наразі становить 20,4 EH/s.

Він додав, що хешрейт перевищив запланований на середину року показник у 20 EH/s після встановлення нових майнерів на п'яти нових об'єктах, які компанія нещодавно придбала в штаті Джорджія в США. Очікується, що після завершення чергових об'єктів у Джорджії, компанія збільшить потужність ще на 2 EH/s.

«У той час, як наші колеги досліджують інші шляхи отримання доходу, ми зосереджені на досягненні результатів і збільшенні хешрейту майнінгу біткоїна та пов'язаних з ним доходів», - зауважив Бредфорд.

Попри новини про збільшення видобутку біткоїнів та досягнення нового рубежу хешрейту, акції CleanSpark (CLSK) впали більш ніж на 5,5% до $16,93 2 липня, як показують дані Google Finance. Однак, за останній рік капіталізація CLSK зросла на 248%.

Що треба знати про CleanSpark

CleanSpark є однією з провідних компаній у майнінговій галузі. Останнім часом вона докладає багато зусиль щодо масштабування власного бізнесу. Зокрема у червні стало відомо про придбання п'яти об'єктів для видобутку біткоїнів у штаті Джорджія. Угода вартістю $25,8 млн має бути закрита найближчим часом.

Крім того, CleanSpark збирається поглинути китайського майнера MineOne, який опинився у центрі уваги адміністрації президента США Джо Байдена через близьке розташування до авіабази.

Також у червні CleanSpark уклала угоду про купівлю конкурента GRIID Infrastructure за $155 млн, яка має бути закритою до третього кварталу 2024 року.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Яка була ситуація з акціями майнерів у червні

Після того, як кандидат у президенти США Дональд Трамп пообіцяв підтримати видобуток біткоїнів в країні, акції багатьох майнінгових компаній суттєво подорожчали. Зокрема, акції CleanSpark виросли на 8,2%.

Але найбільші показники були у компаній TeraWulf (WULF) і Hut 8 Mining (HUT) – на 10,5% і 10% відповідно. Зазначимо, що акції CleanSpark і TeraWulf можуть похвалитися одними з найкращих показників у 2024 році, вони зросли на 58,55% і 66,96% з початку року.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024