Біткоїн-фонди намагаються відновитися після «бурхливого червня»

Біткоїн-фонди намагаються відновитися після «бурхливого червня»

У понеділок біткоїн-ETF зафіксували максимальний приплив коштів за місяць, втім вже наступного дня тренд розвернувся.

У понеділок, 1 липня, біржові біткоїн-фонди залучили $129 млн інвестицій, що є найбільшим денним показником за останній місяць. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Зазначається, що це був п'ятий торговий день поспіль припливів коштів у біткоїн-ETF і найвищий денний обсяг з 7 червня. Більша частина інвестицій в понеділок надійшла в біткоїн-фонд Fidelity's Wise Origin Bitcoin Trust - $65 млн. Біткоїн ETF від Bitwise отримав $41 млн, а фонд Ark Invest залучив $13 млн. Два найбільших біткоїн-ETF, iShares Trust від BlackRock та фонд Grayscale, не відчули припливу коштів.

За думкою аналітиків, свіжий приплив є позитивним знаком після «бурхливого червня», коли біткоїн-ETF втратили майже $1 млрд.

Як закінчились торги у вівторок

Проте зауважимо, що вже наступного дня, 2 липня, на ринку біткоїн-ETF змінився тренд та був зафіксований загальний відтік у розмірі $13,6 млн. «Лідером» тут став фонд GBTC від Grayscale, який втратив $32,4 млн. За ним слідує BITB від Bitwise з відтоком у $6,76 млн.

У вівторок обсяг торгів 11 біткоїн-фондів склав менше ніж $1 млрд, що значно нижче, ніж в розпал березневих торгів, коли щоденний обсяг становив близько $10 млрд. З моменту заснування в січні біржові фонди накопичили загальний чистий приплив коштів у розмірі $14,6 млрд.

Тим часом за добу курс біткоїна знизився на 3% до позначки $60 700.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто інвестує у біткоїн-ETF

Згідно із червневою фінансовою звітністю інституціоналів, виявилося що великі компанії вклали у біткоїн-ETF понад $10 млрд з дня свого запуску у січні 2024 року, що становить приблизно дві третини від загальної суми припливу.

У п’ятірку найбільших інвесторів увійшли: Millennium Management ($1,9 млрд інвестицій), Susquehanna International Group, LLP ($1,3 млрд інвестицій), Horizon Kinetics Asset Management ($945 млн інвестицій), Jane Street Group ($633 млн інвестицій), Schofield Strategic, LLC ($945 млн інвестицій).

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024