Топ-80 інституційних інвесторів у біткоїн-ETF

Топ-80 інституційних інвесторів у біткоїн-ETF

Великі компанії вклали у новий інструмент понад $10 млрд, що становить приблизно дві третини від загальної суми притоку.

У Комісію з цінних паперів та бірж США (SEC) подали звіти про інвестування у спотові біткоїн-ETF 80 інституційних інвесторів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Зокрема в п’ятірку увійшли такі компанії: Millennium Management ($1,9 млрд інвестицій), Susquehanna International Group, LLP ($1,3 млрд інвестицій), Horizon Kinetics Asset Management ($945 млн інвестицій), Jane Street Group ($633 млн інвестицій), Schofield Strategic, LLC ($945 млн інвестицій).

https://x.com/BitcoinMagazine/status/1800816612846735625

Загалом ці 80 фірм сукупно володіють акціями спотових біткоїн-ETF на суму близько $10,26 млрд, що становить приблизно дві третини від $15,42 млрд чистого припливу з моменту запуску спотових біткоїн-ETF 11 січня.

«Якщо це вірно, то це показує, що переважна більшість потоку ETF – це просто арбітражники, а роздрібна торгівля поки що не є ключовим фактором», - сказав генеральний директор Real Vision Рауль Пал.

Що таке арбітражна торгівля

Арбітражна торгівля – це стратегія, при якій трейдери використовують різницю в цінах одного і того ж активу на різних ринках для отримання прибутку. У контексті біткоїна арбітражна торгівля може включати купівлю біткоїна на біржі, де його ціна нижча, і подальший продаж на біржі, де його ціна вища. Цей процес може здійснюватися автоматизовано за допомогою спеціальних алгоритмів, які швидко виявляють цінові різниці та виконують угоди. Арбітражна торгівля сприяє вирівнюванню цін на різних біржах і забезпечує ліквідність ринку, але вимагає швидкої реакції та доступу до ефективних технологічних інструментів для успішного виконання стратегії.

Аналітики стверджують, що потоки цих фірм – це в першу чергу арбітраж, оскільки «це те, чим в основному займаються основні хедж-фонди, що котируються на біржі. Вони не є справжніми ризик-менеджерами» - трейдерами, які приймають рішення на основі очікуваного напрямку руху ціни біткоїна.

«Коли ви читаєте цей список, єдине, що впадає в очі, - це те, що більшість з цих людей не є інвесторами «купуй і тримай», - додав генеральний директор Deep Q Digital Карлос Зендехас.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

BTC для біткоїн-фондів

Протягом лише одного тижня спотові біткоїн-ETF поглинули двомісячний обсяг видобутку біткоїнів. Так, за цей час вони придбали близько 25 729 BTC, забезпечивши приплив капіталу у розмірі $1,83 млрд. Це приблизно у вісім разів більше, ніж 3150 BTC, видобутих за той самий час.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024