Співзасновника Samourai Wallet звільнили під заставу

Співзасновника Samourai Wallet звільнили під заставу

Суд погодився відпустити Вільяма Гілла за $2 млн.

У США звільнили під заставу співзасновника анонімного біткоїн-гаманця Samourai Wallet Вільяма Лонергана Гілла, який звинувачується у відмиванні коштів та веденні неліцензованого бізнесу з переказу грошей. Про це повідомляє The Block.

Гілла звільнили після внесення $2 млн, з яких $200 000 представлені готівкою, а сума, що залишилася, у вигляді його сімейного будинку в Нью-Йорку.

У листі сказано, що прокуратура та адвокати розробника погодили більшість умов звільнення під заставу. Гілл просив відпустити його додому у Лісабоні до початку суду, але уряд виступив проти. Хоч адвокати виключили ризик втечі, оскільки обсяг застави залишив би близьких підозрюваного без даху над головою, якби той не з'явився на наступний суд.

Справа Samourai Wallet

Співзасновники Samourai Wallet Вільям Гілл та Кеонн Родрігес були заарештовані у квітні 2024 року за федеральними звинуваченнями у відмиванні коштів та веденні неліцензованого бізнесу з переказу грошей. За даними звинувачення, Родрігес та Гілл начебто через свою компанію сприяли проведенню незаконних транзакцій на суму понад $2 млрд і відмили понад $100 млн.

Крім того, у співпраці з владою Ісландії було вилучено вебсервери та домен Samourai, а також видано ордер на арешт мобільного додатку Samourai Wallet в Google Play Store. Ці дії гарантують, що додаток більше не буде доступним для завантаження в Сполучених Штатах.

Раніше Родрігес вже визнав себе невинним за двома звинуваченнями й був звільнений під заставу в $1 млн.

Чи є Біткоїн анонімним?
Чи є Біткоїн анонімним?
Біткоїн не є повністю анонімним. Насправді він псевдоанонімний, тому що кожен ко...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто захищає розробників Samourai Wallet

У травні некомерційна правозахисна організація The Bitcoin Policy Institute (BPI) оголосила про запуск Peer-to-Peer Rights Fund – стратегічної ініціативи, спрямованої на захист децентралізованої, пірингової цілісності екосистеми Біткоїна.

Першим проєктом фонду став захист розробників Samourai Wallet Кеонна Родрігеса та Вільяма Гілла.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024