Уряд Німеччини активно розпродає біткоїни

Уряд Німеччини активно розпродає біткоїни

Загальний обсяг продажів вже перевищив $195 млн і може збільшитися.

8 липня уряд Німеччини перевів додатково 1000 BTC на централізовані біржі та одну невідому адресу з метою продажу біткоїнів. Про це повідомляє The Block із посиланням на дані аналітичного сервісу Arkham.

Протягом останньої доби уряд переказав 250 BTC на адреси біржі Bitstamp, а ще 250 BTC – на іншу централізовану платформу Coinbase. Ще 500 BTC надійшли на невідому адресу. Але аналітики переконані, що це або інша біржа, або сервіс з позабіржового продажу монет.

Іншими словами, всі ці монети, ймовірно, будуть реалізовані вже найближчим часом. Наразі невідомо, чи планує уряд Німеччини продовжувати продавати монети й надалі. Тому серед учасників ринку панує невизначеність.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Загальні обсяги продажів

Уряд Німеччини перейшов до активного продажу монет від початку липня. Загалом влада країни вже продала монет на загальну суму у понад $195 млн. Цікаво, що уряд використовує різні біржі: зокрема Kraken, Coinbase та Bitstamp.

Загальні резерви уряду країни сягають 38 826 BTC або понад $2,2 млрд. Ймовірно, більшість біткоїнів залишаться у стратегічних резервах. Але поточний розпродаж став одним з основних чинників значної корекції біткоїна на 25% від історичного максимуму, якого було досягнуто в березні.

Історія продажу

1 липня Федеральне відомство кримінальної поліції Німеччини (BKA) переказало 1500 BTC, що еквівалентно $95 млн, на біржі Bitstamp, Coinbase і Kraken. Мова йде про монети, що влада конфіскувала у громадян у рамках кримінальних проваджень. Протягом наступного тижня відбулося ще декілька етапів масштабних продажів, а курс біткоїна у моменті падав до $54 000.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024