Robinhood хоче запустити нові біткоїн-ф’ючерси

Robinhood хоче запустити нові біткоїн-ф’ючерси

Для цього брокерська платформа збирається придбати біржу Bitstamp.

Брокерська платформа Robinhood збирається розширити присутність на ф’ючерсному біткоїн-ринку завдяки придбанню біржі Bitstamp. Про це повідомляє Bloomberg.

Представники Robinhood повідомили, щоб запустити ф'ючерси на біткоїн на базі Чиказької товарної біржі (CME) вони збираються використати ліцензії Bitstamp.

У травні обсяг спотової торгівлі на централізованих біржах склав $1,57 трлн, в той час, як місячний обсяг деривативів досяг $3,69 трлн, згідно з даними дослідника криптовалют CCData. Разом з тим представник Robinhood повідомив, що у компанії «немає планів щодо запуску цих пропозицій найближчим часом», оскільки переговори з Bitstamp все ще тривають і все може змінитися в останню мить.

Останні угоди Robinhood

Robinhood має намір придбати Bitstamp в межах угоди вартістю $200 млн, яка, як очікується, буде закрита в першій половині 2025 року. Bitstamp – одна з найстаріших криптовалютних бірж та має понад 50 ліцензій та реєстрацій у всьому світі. Ця угода може відкрити Robinhood доступ до інституційних клієнтів.

Раніше у березні Robinhood придбала компанію Marex FCM, яка має необхідну ліцензію на торгівлю ф'ючерсами в США.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Вихід на європейський ринок

Уперше Robinhood оголосила про свої плани на європейський ринок у листопаді 2023 року. Трохи згодом, 7 грудня, компанія запустила свої біткоїн-послуги для всіх клієнтів із Європейського союзу.

Застосунок Robinhood стягує нульову комісію за торгівлю, а клієнти щомісяця отримуватимуть відсоток від свого торговельного обсягу в біткоїнах.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024