Robinhood запустив торгівлю біткоїнами в ЄС

Robinhood запустив торгівлю біткоїнами в ЄС

Новий застосунок стягує з користувачів нульову комісію.

Брокерська компанія Robinhood оголосила 7 грудня про запуск своїх біткоїн-послуг для всіх клієнтів із Європейського союзу. Про це повідомляє Cointelegraph.

Платформа дозволить трейдерам купувати та продавати біткоїни. Вихід Robinhood на європейський ринок стався лише через тиждень після того, як компанія запустила свій застосунок для торгівлі акціями у Великій Британії.

«Місія Robinhood полягає у демократизації фінансів для всіх і запуск кастодіального продукту для клієнтів у ЄС. Зараз ми зосереджені на запуску Robinhood Crypto для клієнтів у Європейському союзі», – розповів старший менеджер зі зв'язків із клієнтами Robinhood Олівер Макінтош.

Новий застосунок стягує нульову комісію за торгівлю, а клієнти щомісяця отримуватимуть відсоток від свого торговельного обсягу в біткоїнах. Нова платформа також приділяє велику увагу прозорості, дозволяючи клієнтам переглядати спред, включаючи повернення, що отримує компанія від ордерів на продаж і торгівлю в застосунку.

Що потрібно знати про Robinhood

Компанію Robinhood засновано 2013 року випускниками Стенфордського університету Володимиром Теневим (вихідцем із Болгарії) та Байджу Бхаттом. Вона пропонує сервіс для торгівлі акціями та цифровими валютами без комісій з угод. Стартап заробляє на платній передплаті Robinhood Gold, що дозволяє інвесторам торгувати з більшим балансом, ніж у них є, а також на продажі заявок своїх клієнтів, перенаправляючи їх тим фінансовим посередникам, які готові за них заплатити.

Robinhood Gold дозволяє позичати у компанії гроші на інвестування. Для цього клієнт має купити передплату на сервіс за $5 на місяць і покласти на рахунок щонайменше $2000. Після сплати підписки клієнт отримує $1000 у борг. Якщо він займе більше, то повинен буде сплачувати 5% річних з маржі понад $1000.

Уперше Robinhood оголосила про свої плани на європейський ринок у листопаді, анонсувавши запуск торговельної платформи у Великій Британії.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Хто скуповує акції Robinhood

Інвестиційна компанія Кеті Вуд ARK Invest активно скуповує акції компаній, що дорожчають. Так, 8 листопада вона купила 1,1 млн акцій інвестиційно-торгової платформи Robinhood за $9,5 млн.

Перед цим покупки були 22 жовтня (259 628 акцій) і 23 жовтня (197 285 акцій). Останню покупку здійснено тоді, коли компанія Robinhood оголосила про свої плани щодо розширення діяльності в Європі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024