ARK Invest купує акції Robinhood і продає GBTC

ARK Invest купує акції Robinhood і продає GBTC

Купівля акцій збіглася із розширенням діяльності Robinhood на європейському ринку.

Інвестиційна компанія Кеті Вуд ARK Invest 8 листопада купила 1,1 млн акцій інвестиційно-торгової платформи Robinhood за $9,5 млн. Про це повідомляє Cointelegraph.

У покупці брали участь три інноваційних біржових фонди (ETF) під управлінням ARK, зокрема ARK Innovation ETF (ARKK), ARK Next Generation Internet ETF (ARKW) та ARK Fintech Innovation ETF (ARKF).

Варто наголосити, що інвестиційна компанія ARK Invest не вперше купує акції Robinhood. Перед цим покупки були 22 жовтня (259 628 акцій) і 23 жовтня (197 285 акцій). Остання покупка була здійснена, коли компанія Robinhood оголосила про свої плани щодо розширення діяльності у Європі – відкриття брокерських операцій у Великій Британії.

Активно купуючи Robinhood, ARK продовжує продавати акції Grayscale Bitcoin Trust (GBTC). 8 листопада ARKW продала 48 477 акцій GBTC на суму $1,4 млн. 6 листопада ARKW продала ще 139 506 акцій GBTC на суму майже $4 млн.

Водночас ARK оголосила про запуск нових ETF, орієнтованих на ф'ючерсні контракти на біткоїн та криптовалюти. Компанія розраховує розпочати торгівлю п'ятьма новими продуктами на Чиказькій біржі опціонів до 16 листопада.

Чому ARK Invest критикує владу США

Рішення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) продовжити розгляд заявок на створення біткоїн-ETF піддалося критиці з боку ARK Invest. За словами аналітиків компанії, владі США краще прийняти біткоїн, ніж намагатися жорстко його контролювати.

Було відзначено, що спроби США підпорядкувати біткоїн суперечать довгостроковим стратегічним інтересам держави.

Що таке товарні гроші?
Що таке товарні гроші?
Товарні гроші – це форма грошей, внутрішня вартість яких визначається базовим то...
Bitcoin Magazine 04 листопада 2023

Що думає Кеті Вуд про Біткоїн

Генеральна директорка компанії Ark Invest Кеті Вуд в одному з подкастів висловила думку, що Біткоїн – це новий актив, що розвивається, потенціал якого тільки починають вивчати інституційні інвестори.

Привабливість біткоїна полягає в його технологічній новизні й ентузіазмі міленіалів і зумерів, що зростає.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023