Кеті Вуд назвала переваги біткоїна над золотом

Кеті Вуд назвала переваги біткоїна над золотом

Погляд глави Ark Invest збігається з настроями молодих інвесторів.

На відміну від золота, Біткоїн залишається новим активом, що розвивається, і інституціонали тільки починають вивчати його потенціал. Про це заявила генеральна директорка компанії Ark Invest Кеті Вуд під час одного з нещодавніх подкастів, повідомляє Bitcoin Magazine.

У гіпотетичному сценарії, коли Вуд довелося обирати між золотом, депозитним рахунком із готівкою та біткоїном протягом десяти років, вона чітко окреслила свою позицію.

«Це (біткоїн) хедж від інфляції та дефляції. Це цифрові гроші», – зазначила Вуд.

Вона також визнала перевірену часом привабливість золота, але наголосила на принциповій відмінності: «Золото вже має свій попит, це вже сталося».

Погляд Вуд збігається з переважаючими настроями молодих інвесторів, які дедалі частіше віддають перевагу біткоїну, а не золоту. Вона зазначила, що привабливість біткоїна полягає в його технологічній новизні та зростаючому ентузіазмі міленіалів та представників покоління Z, які вбачають у ньому привабливіший засіб збереження вартості порівняно з жовтим металом.

Загалом думка Вуд відображає мінливий ландшафт інвестицій, в якому біткоїн стає сильним суперником.

Хто така Кеті Вуд

Кеті Вуд є фундаторкою інвестиційного фонду ARK Invest. Вона є впливовою фігурою в інвестиційній спільноті, відома своїм фокусуванням на інноваційних технологіях. Вуд отримала визнання завдяки своєму ентузіазму щодо технологічних проривів, у тому числі у сфері Біткоїна, де вона виступає прихильником потенціалу даної системи як нового класу активів, здатного кардинально змінити багато аспектів фінансового світу.

Вуд часто висловлюється про довгострокову цінність Біткоїна, підкреслюючи його роль у фінансовій інклюзивності та можливий захист від інфляції, а також інвестує в компанії, що розробляють технології в цій галузі, припускаючи, що вони відіграватимуть центральну роль в економіці майбутнього.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Прогнози Кеті Вуд

Кеті Вуд очікує, що в найближчому майбутньому технології Біткоїна та штучного інтелекту дедалі частіше перетинатимуться. На її думку, синергія двох технологій може позитивно позначитися на роботі багатьох компаній: знизить витрати та спричинить вибухове зростання продуктивності.

Вперше ARK Invest інвестувала в біткоїни ще у 2015 році. Компанія придбала 400 BTC за $250 за монету. За словами Вуд, вона прийняла таке рішення після того, як прочитала White Paper Біткоїна.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024