Кеті Вуд підтримала інтеграцію Біткоїна з ШІ

Кеті Вуд підтримала інтеграцію Біткоїна з ШІ

Протягом багатьох років ARK Invest інвестувала у розробників штучного інтелекту.

Генеральний директор компанії ARK Invest Кеті Вуд очікує, що технології Біткоїна та штучного інтелекту дедалі частіше перетинатимуться. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі X (колишня Twitter).

За її словами, синергія двох технологій може позитивно позначитися на роботі багатьох компаній: знизить витрати та спричинить вибухове зростання продуктивності.

Протягом багатьох років Вуд інвестувала у різні компанії, які займаються штучним інтелектом, демонструючи свою тверду віру в розвиток цієї технології. Також Вуд налаштована з ентузіазмом і щодо Біткоїн-екосистеми. Зокрема, її компанія займається створенням біткоїн-ETF. Крім того, ARK не сторониться й інвестицій у сектор цифрових активів, маючи великі пакети акцій у Coinbase та Robinhood.

Як приклад вона наводить дослідження, присвячене стратегіям ARK Invest, які принесли прибуток від інвестицій в акції компаній, що займаються розробленням технологій штучного інтелекту. ARK Disruptive Innovation ETF, присвячений штучному інтелекту й іншим передовим технологіям, перевершив індекс Nasdaq 100, отримавши посеред року значний прибуток у розмірі 41,2%.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-стратегія ARK Invest

Уперше ARK Invest інвестувала в біткоїни ще 2015 року. Компанія придбала 400 BTC за $250 за монету. За словами Вуд, вона зважилась на таке рішення після того, як прочитала White Paper Біткоїна. На цей час ARK Invest вже отримала нереалізований прибуток у понад $7,6 млн від цієї першої інвестиції.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024