Кеті Вуд підтримала інтеграцію Біткоїна з ШІ

Кеті Вуд підтримала інтеграцію Біткоїна з ШІ

Протягом багатьох років ARK Invest інвестувала у розробників штучного інтелекту.

Генеральний директор компанії ARK Invest Кеті Вуд очікує, що технології Біткоїна та штучного інтелекту дедалі частіше перетинатимуться. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі X (колишня Twitter).

За її словами, синергія двох технологій може позитивно позначитися на роботі багатьох компаній: знизить витрати та спричинить вибухове зростання продуктивності.

Протягом багатьох років Вуд інвестувала у різні компанії, які займаються штучним інтелектом, демонструючи свою тверду віру в розвиток цієї технології. Також Вуд налаштована з ентузіазмом і щодо Біткоїн-екосистеми. Зокрема, її компанія займається створенням біткоїн-ETF. Крім того, ARK не сторониться й інвестицій у сектор цифрових активів, маючи великі пакети акцій у Coinbase та Robinhood.

Як приклад вона наводить дослідження, присвячене стратегіям ARK Invest, які принесли прибуток від інвестицій в акції компаній, що займаються розробленням технологій штучного інтелекту. ARK Disruptive Innovation ETF, присвячений штучному інтелекту й іншим передовим технологіям, перевершив індекс Nasdaq 100, отримавши посеред року значний прибуток у розмірі 41,2%.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-стратегія ARK Invest

Уперше ARK Invest інвестувала в біткоїни ще 2015 року. Компанія придбала 400 BTC за $250 за монету. За словами Вуд, вона зважилась на таке рішення після того, як прочитала White Paper Біткоїна. На цей час ARK Invest вже отримала нереалізований прибуток у понад $7,6 млн від цієї першої інвестиції.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023