Біткоїн-компанія стала спонсором австрійського футбольного клуба

Біткоїн-компанія стала спонсором австрійського футбольного клуба

21bitcoin сподівається таким чином познайомити уболівальників Red Bull Salzburg з Біткоїном.

Інноваційна компанія 21bitcoin уклала стратегічне партнерство з провідним австрійським футбольним клубом Red Bull Salzburg. Про це повідомили на офіційному сайті компанії.

«Ми пишаємося співпрацею з ФК Red Bull Salzburg. Обидва бренди характеризуються інноваціями та прагненням до досконалості. Тому ми раді можливості підтримати наш рідний клуб», - заявив генеральний директор компанії 21bitcoin Даніель Вінклхаммер.

Біткоїн-компанія стала спонсором австрійського футбольного клуба
Даніель Вінклхаммер на стадіоні ФК Red Bull Salzburg. Джерело: сайт 21bitcoin.

Повідомляється, що футбольна команда отримає підтримку вже наступного сезону. За допомогою цього партнерства 21bitcoin прагне познайомити ширшу аудиторію з Біткоїном.

Керуючий директор ФК Red Bull Salzburg Штефан Райтер також бачить великий потенціал у співпраці.

«Ми особливо цінуємо фокус 21bitcoin на безпеці та прозорості та сподіваємося на успішну співпрацю», - зауважив він.

Що відомо про 21bitcoin

Компанія 21bitcoin була створена у 2021 році Домініком Зайболдом і Даніелем Вінклхаммером. У 2022 році вона отримала реєстрацію як постачальник послуг віртуальних валют від Австрійського управління фінансового ринку. Платформа пропонує автоматичне інвестування та зберігання BTC.

Торік у листопаді фірма залучила фінансування у розмірі 2,1 млн євро від Volksbank Raiffeisenbank Bayern Mitte eG. Фінансування дозволило розширити присутність майданчика на ринку, сприяло зростанню команди та розробленню нових продуктів.

Сьогодні 21bitcoin є оператором одного з найпопулярніших біткоїн-застосунків в Австрії з міжнародною командою в Зальцбурзі, Мюнхені та Відні.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще футбольні клуби співпрацюють з біткоїн-компаніями

Днями стало відомо, що біржа Gemini підписала п'ятирічну спонсорську угоду з англійським футбольним клубом «Реал Бедфорд». Ця угода передбачає виплати в біткоїнах, які підуть на розширення можливостей клубу, зокрема на фізичну підготовку дітей.

Також зауважимо, що співвласником клубу є Пітер МакКормак – відомий біткоїн-подкастер.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024