Німецький банківський гігант вкладеться в біткоїн-стартап

Німецький банківський гігант вкладеться в біткоїн-стартап

Залучені компанією кошти підуть на масштабування бізнесу, збільшення команди та розроблення нових продуктів.

Інноваційна біткоїн-платформа 21bitcoin, розроблена компанією FIOR Digital GmbH, отримала фінансування у розмірі 2,1 млн євро від Volksbank Raiffeisenbank Bayern Mitte eG. Фінансування дозволить розширити присутність майданчика на ринку, сприятиме зростанню команди та розробленню нових продуктів, передає Bitcoin Magazine.

«Ми інвестуємо в цю компанію, оскільки вона здатна здійснити революцію у галузі та стати лідером ринку. 21bitcoin вдалося залучити ціле покоління клієнтів у Європі, запропонувавши біткоїн-платформу, яка суттєво відрізняється від пропозицій провідних компаній – більш просту, гуманну і з користувацьким досвідом, який дає клієнтам те, що вони хочуть отримати», – заявив керуючий директор банку Андреас Штреб.

21bitcoin визначила стратегічні цілі на найближчу перспективу. Одна з них – отримання європейської ліцензії MiCAR.

Про платформу 21bitcoin

21bitcoin створена у 2021 році Домініком Зайболдом і Деніелем Вінклхаммером. У 2022 році отримала реєстрацію як постачальник послуг віртуальних валют від Австрійського управління фінансового ринку. Майданчик пропонує автоматичне інвестування та зберігання BTC.

Сьогодні компанія є оператором одного з найпопулярніших біткоїн-застосунків в Австрії з міжнародною командою в Зальцбурзі, Мюнхені та Відні.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Фінустанови та Біткоїн-індустрія

Банки не в змозі ігнорувати бажання клієнтів використовувати біткоїни, тому намагаються запропонувати їм відповідні послуги. Зокрема, швейцарський банк St. Galler Kantonalbank (SGKB) запропонував своїм клієнтам торгівлю та зберігання біткоїнів і криптовалют.

Для надання брокерських і депозитарних послуг з роботи із цифровими активами SGKB залучив швейцарський банк SEBA.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023