Німецький банківський гігант вкладеться в біткоїн-стартап

Німецький банківський гігант вкладеться в біткоїн-стартап

Залучені компанією кошти підуть на масштабування бізнесу, збільшення команди та розроблення нових продуктів.

Інноваційна біткоїн-платформа 21bitcoin, розроблена компанією FIOR Digital GmbH, отримала фінансування у розмірі 2,1 млн євро від Volksbank Raiffeisenbank Bayern Mitte eG. Фінансування дозволить розширити присутність майданчика на ринку, сприятиме зростанню команди та розробленню нових продуктів, передає Bitcoin Magazine.

«Ми інвестуємо в цю компанію, оскільки вона здатна здійснити революцію у галузі та стати лідером ринку. 21bitcoin вдалося залучити ціле покоління клієнтів у Європі, запропонувавши біткоїн-платформу, яка суттєво відрізняється від пропозицій провідних компаній – більш просту, гуманну і з користувацьким досвідом, який дає клієнтам те, що вони хочуть отримати», – заявив керуючий директор банку Андреас Штреб.

21bitcoin визначила стратегічні цілі на найближчу перспективу. Одна з них – отримання європейської ліцензії MiCAR.

Про платформу 21bitcoin

21bitcoin створена у 2021 році Домініком Зайболдом і Деніелем Вінклхаммером. У 2022 році отримала реєстрацію як постачальник послуг віртуальних валют від Австрійського управління фінансового ринку. Майданчик пропонує автоматичне інвестування та зберігання BTC.

Сьогодні компанія є оператором одного з найпопулярніших біткоїн-застосунків в Австрії з міжнародною командою в Зальцбурзі, Мюнхені та Відні.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Фінустанови та Біткоїн-індустрія

Банки не в змозі ігнорувати бажання клієнтів використовувати біткоїни, тому намагаються запропонувати їм відповідні послуги. Зокрема, швейцарський банк St. Galler Kantonalbank (SGKB) запропонував своїм клієнтам торгівлю та зберігання біткоїнів і криптовалют.

Для надання брокерських і депозитарних послуг з роботи із цифровими активами SGKB залучив швейцарський банк SEBA.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024