Біржа Gemini стала спонсором футбольного клубу

Біржа Gemini стала спонсором футбольного клубу

Угода передбачає виплату авансу в біткоїнах, які підуть на розширення можливостей ФК «Реал Бедфорд».

Біткоїн-біржа Gemini підписала п'ятирічну спонсорську угоду з футбольним клубом «Реал Бедфорд», співвласником якого є Пітер МакКормак, ведучий підкасту «Що зробив Біткоїн». Про це повідомляє The Block.

Угода передбачає виплату авансу в біткоїнах, які підуть на розширення можливостей клубу, зокрема на фізичну підготовку дітей. Спонсорство є доповненням до інвестицій в розмірі $4,5 млн, зроблених в клуб у квітні цього року Winklevoss Capital – інвестиційною компанії, що належить засновникам Gemini, близнюкам Тайлеру і Кемерону Вінклвоссам, повідомив представник торговельного майданчика.

Тим часом у компанії не стали повідомляти про розмір нової та попередніх спонсорських угод з клубом, але зазначили, що «Реал Бедфорд» є єдиним спортивним партнером Winklevoss Capital.

«Реал Бедфорд» наразі повністю інтегрував біткоїн у свою фінансову-діяльність, що дозволяє гравцям отримувати платежі в BTC, а вболівальникам – купувати за монети головного цифрового активу квитки та сувенірну продукцію.

«Інтегрувавши біткоїн, ми збільшили прибутковість на 62%, тим самим зміцнивши фінансове становище клубу і захистивши наші фінансові резерви від недавнього сплеску інфляції», – сказав МакКормак.

Як Біткоїн став частиною футбольного клубу

Новий футбольний клуб у місті Бедфорд (Англія) з’явився у 2002 році шляхом злиття двох місцевих команд. У 2022 році його співвласником став Пітер МакКормак. Під його керівництвом напередодні сезону 2022-2023 років клуб отримав нову назву «Реал Бедфорд». Саме з такою назвою команда виграла головний трофей Бедфордширу і титул першого дивізіону, отримавши підвищення у наступний дивізіон.

Зрештою МакКормак поставив мету вивести клуб у вищу лігу британського футболу, а близнюки Вінклвосси погодилися йому у цьому допомогти.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще футбольні клуби співпрацюють з біткоїн-компаніями

Окрім згаданого англійського клубу, уклав стратегічне партнерство з Біткоїн-компанією JAN3 найстаріший футбольний клуб Болгарії «Ботев» із Пловдива.

У JAN3 розповіли, що з інтеграцією їхнього гаманця AQUA клуб планує запровадити знижки або навіть програму кешбек за оплату в біткоїнах. Клуб також планує зайнятися просвітницькою роботою з уболівальниками, які виявляють інтерес до біткоїна, навчаючи їх тому, як використовувати BTC.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024