Акції майнерів подорожчали через Трампа

Акції майнерів подорожчали через Трампа

Під час останньої зустрічі кандидат у президенти США пообіцяв підтримати майнінгову галузь.

Акції майнінгових компаній різко подорожчали у середу, 12 червня, після того, як кандидат у президенти США Дональд Трамп пообіцяв підтримати видобуток біткоїнів в країні. Про це повідомляє Cointelegraph.

Біржовим трейдерам, схоже, сподобалися обіцянки Трампа, що, зрештою вплинуло на ціну акцій майнерів. Найбільше подорожчали цінні папери серед 10 найбільших компаній у TeraWulf (WULF) і Hut 8 Mining (HUT) – на 10,5% і 10% відповідно. Core Scientific (CORZ), Iris Energy (IREN) і Cipher Mining (CIFR) замкнули першу п'ятірку із зростанням на 9,9%, 9,7% і 8,9%.

Акції великих компаній CleanSpark (CLSK) і Riot Platforms (RIOT) також зросли на 8,15% і 6,5%, але найбільший за ринковою капіталізацією майнер біткоїнів, Marathon Digital (MARA), збільшив свою вартість лише на 2,4% за день.

Яка ситуація за рік

Зазначимо, що акції CleanSpark і TeraWulf можуть похвалитися одними з найкращих показників у 2024 році, вони зросли на 58,55% і 66,96% з початку року.

Але не всім біткоїн-майнерам вдалося досягти зростання цін на акції в цьому році.

Цінні папери Marathon Digital подешевшали на 11,4% з початку року, тоді як акції Riot Platforms обвалились майже на 31% за цей період.

Відповідно до нещодавнього дослідження фонду Farside Equity Fund, загальна капіталізація найбільших 30 публічних майнінгових компаній майже досягла позначки в $22 млрд.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що казав Дональд Трамп

Днями відбулась зустріч Дональда Трампа з представниками великих майнінгових компаній, під час якої кандидат у президенти США пообіцяв підтримати галузь у разі перемоги на виборах. Він також заявив, що хоче, аби «весь залишок біткоїнів був видобутий у США, а країна стала енергодомінуючою».

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024