Трамп хоче, щоб залишок біткоїнів видобули в США

Трамп хоче, щоб залишок біткоїнів видобули в США

Кандидат у президенти провів зустріч з представниками провідних майнінгових компаній.

Кандидат на посаду президента США Дональд Трамп зустрівся з представниками великих майнінгових компаній та пообіцяв їм підтримати галузь у разі перемоги на виборах. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Після зустрічі він заявив, що хоче, щоб «весь залишок біткоїнів був видобутий у США, а країна стала енергодомінуючою». Кандидат у президенти також пообіцяв, що підтримуватиме майнінг біткоїнів як у Вашингтоні, так і на світовій арені.

На зустріч до Трампа прийшли представники провідних майніннгових фірм, зокрема з CleanSpark, Riot Platforms, Marathon Digital та інших відомих гравців галузі.

Особливості американської політики

Позиція Дональда Трампа щодо підтримки біткоїна різко контрастує з позицією його конкурента Джо Байдена, який наразі очолює країну. Нинішня адміністрація зайняла ворожу позицію стосовно індустрії, включаючи небажання підтримувати біткоїн та криптовалюти. Адміністрація Байдена вважається менш прихильною до біткоїна і більш прихильною до цифрової валюти центрального банку (CBDC).

Водночас Трамп уже почав приймати пожертви у біткоїнах через Lightning Network, після того, як нещодавно заявив, що хоче, щоб майбутнє криптовалют було в Америці, а не за кордоном через суворе регулювання. Трамп також заявив, що «підтримає право на самостійне розпорядження цифровими активами для 50 млн власників криптовалют».

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що ще обіцяв Дональд Трамп

У разі перемоги на виборах Дональд Трамп раніше також пообіцяв визволити з в’язниці засновника даркнет-маркетплейса Silk Road Росса Ульбріхта. За словами кандидата на посаду президента, у в’язниці Ульбріхт вже достатньо провів часу. Він також звинуватив чинного президента Джозефа Байдена, який намагається, на думку Трампа, зупинити експансію індустрії цифрових активів на американський ринок.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024