Біржа Kraken заглядається на ядерну енергію

Біржа Kraken заглядається на ядерну енергію

Менеджмент торговельної платформи шукає альтернативні варіанти підтримки власних дата-центрів.

Біржа Kraken вивчає можливість використання ядерної енергії для живлення своїх центрів обробки даних. Про це повідомляє CoinDesk.

Такі плани зумовлені зростанням попитом на її послуги та надійністю, яку може забезпечити ядерна енергетика. Технічний директор Kraken Вішну Патанкар підкреслив важливість енергетичної стійкості для задоволення цілодобових потреб глобальної торгівлі цифровими активами.

Компанія розглядає можливість партнерства з постачальниками енергії, що спеціалізуються на малих модульних реакторах (ММР). Їх можна зручно розмістити поруч з центрами обробки даних, пропонуючи компактні та незалежні від погодних умов енергетичні рішення.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стратегія Kraken

Потенційний перехід на ядерну енергетику відображає підхід Kraken до забезпечення стабільних джерел енергії на тлі значного попиту з боку секторів штучного інтелекту та високопродуктивних обчислень. Цей крок спрямований на забезпечення безперебійної роботи й підтримку впровадження децентралізованих фінансів (DeFi).

Хоча остаточного рішення ще не прийнято, Kraken розглядає ядерну енергетику як стратегічний варіант у порівнянні з погодно-залежними альтернативами, такими як вітрова та сонячна енергетика. До того ж вони створюють проблеми зі зберіганням енергії та надійністю.

Фінансові виклики Kraken

Необхідність в оптимізації витрат і використання енергії посилилася на тлі нещодавнього експлойту. На початку червня з біржі Kraken було викрадено майже $3 млн через баг. Помилка дозволяла зловмиснику ініціювати депозит на платформі й отримати кошти на свій рахунок, не завершуючи процес переводу коштів. Таким чином баланс міг бути штучно завищеним.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024