Курс біткоїна за тиждень: ведмежий вплив ФРС

Курс біткоїна за тиждень: ведмежий вплив ФРС

Головний цифровий актив повернувся у червону зону через плани американського регулятора утримати високі процентні ставки.

Курс біткоїна за тиждень (7-14 червня) впав на 6,1% та наразі складає близько $67 000. BTC корегується через стримувальну політику у США.

У першій половині тижня біткоїн перебував у боковому каналі у районі $69 000. Проте перед засіданням Федеральної резервної системи (ФРС) 12 червня почав стрімко падати. Короткостроковий сплеск відбувся після публікації звіту з інфляції у США, але оптимізм тривав лише декілька годин.

Курс біткоїна за тиждень: ведмежий вплив ФРС
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

ФРС залишила ставки на поточному рівні (5,25-5,5%), що є найвищим показником за останні 22 роки. Проте голова ФРС Джером Павелл не поспішає з переглядом політики, а наголошує на стримуванні інфляції. Інвестори негативно сприймають такі заяви через нестачу ліквідності та дорогі кредити.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн перебуває у боковому каналі $65 000-70 000. Загалом консолідація триває вже понад три місяці, що перевищує терміни попередніх циклів. Проте тривале накопичення може бути позитивним для биків у довгостроковому періоді.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 88% ФРС не змінюватиме процентні ставки й наступного місяця. Більшість експертів очікує на пом’якшення політики лише у вересні.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 4,2% та навіть наближався до історичного максимуму. Головними драйверами зростання стали приплив коштів до біткоїн-ETF та зниження базової ставки у єврозоні. Багато учасників ринку очікували й на позитивні сигнали від ФРС, але їхні очікування не виправдалися.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024