Курс біткоїна за тиждень: з прицілом на максимум

Курс біткоїна за тиждень: з прицілом на максимум

Головний цифровий актив закріпився вище важливих рівнів підтримки й продовжує зростання.

Курс біткоїна за тиждень (31 травня – 7 червня) зріс на 4,2% та наразі складає понад $71 000. BTC зміцнює позиції на тлі припливу капіталу до спотових біткоїн-ETF та зниження процентних ставок у Єврозоні.

Біткоїн стало зростав протягом усього тижня, а найбільший стрибок продемонстрував 5 червня, коли у черговий раз подолав важливий ціновий рівень у $70 000. Американські спотові біткоїн-ETF показали один з найвищих темпів приплив капіталу.

Курс біткоїна за тиждень: з прицілом на максимум
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

6 червня Європейський центральний банк (ЄЦБ) вперше з 2019 року перейшов до зниження базової процентної ставки, що також позитивно вплинуло на курс біткоїна. Аналітики очікують на аналогічні кроки й від інших центробанків найближчим часом.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вийшов з бокового діапазону $65 000-70 000. Для биків наразі важливо закріпитися на поточних рівнях та накопичити додаткові обсяги для подовження ралі й у майбутньому.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 98% Федеральна резервна система (ФРС) не змінюватиме процентні ставки наступного тижня. Проте учасники ринку очікують на позитивні рішення на наступних засіданнях.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна продемонстрував помірне зростання. Головний цифровий актив зріс у ціні на 1,7%. Приплив капіталу до спотових американських ETF був врівноважений переказами монет з адрес, що належать збанкрутілій біржі Mt. Gox. Проте остаточні виплати постраждалим клієнтам відбудуться у другій половині року.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024