Курс біткоїна за тиждень: хитка рівновага

Курс біткоїна за тиждень: хитка рівновага

Головний цифровий актив продовжує торгуватися у боковому каналі попри значний інтерес з боку інституційних інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень (24-31 травня) зріс на 1,7% та наразі складає понад $68 000. Приплив капіталу до ETF врівноважений переказами монет з адрес, що належать збанкрутілій біржі Mt. Gox.

Провідні біржові фонди демонструють позитивну динаміку вже другий тиждень поспіль. Щобільше, фонд BlackRock вперше обійшов фонд Grayscale за обсягами біткоїн-резервів. Попит з боку інституційних інвесторів продовжує стрімко зростати.

Курс біткоїна за тиждень: хитка рівновага
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Цього тижня також відбулися перші перекази монет з адрес, що належать платформі Mt. Gox. Проте процес виплати компенсації клієнтам збанкрутілої біржі, ймовірно, розтягнеться у часі ще на пів року. Тож тиск продавців наразі не посилиться.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вийшов з бокового діапазону $60 000-65 000 та консолідується поблизу історичного максимуму попереднього циклу. Але для продовження цінового ралі необхідна підтримка з боку китів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99% Федеральна резервна система (ФРС) не змінюватиме процентні ставки наступного місяця. Тому кредитні умови для інвесторів залишаються досить несприятливими.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна продемонстрував аналогічну динаміку. Зокрема головний цифровий актив зріс у ціні на 1,8%. Головним чинником зростання стало ухвалення законопроєкту щодо класифікації цифрових активів. Більшість біткоїнерів позитивно відреагували на цю новину, адже регулювання сприяє більшому визнанню біткоїна у світі.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024