Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває

Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору.

Курс біткоїна за тиждень (17-24 травня) зріс на 1,8% та наразі складає понад $67 000. Інвестори демонструють помірний оптимізм на тлі важливих законодавчих рішень у США.

Після стабільного старту тижня бики перехопили ініціативу, через що курс BTC короткостроково перевищував $71 000. Проте закріпитися вище важливого рівня у $70 000 знову не вдалося. В останні дні біткоїн скорегувався у попередній ціновий діапазон.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

У США ухвалили законопроєкт щодо класифікації цифрових активів. Більшість експертів сприйняла цю новину позитивно, адже вона свідчить про визнання ролі та статусу BTC регуляторами та законодавцями. Ринок біткоїн-ETF також демонструє стале зростання протягом усього тижня, але поки що це не має вирішального впливу на курс активу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн перебуває у боковому діапазоні $65 000-70 000. Цей ціновий рівень важливий для учасників торгів, адже він фактично збігається з попереднім історичним максимумом 2021 року ($69 000).

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99% Федеральна резервна система (ФРС) не змінюватиме процентні ставки наступного місяця. Тому більшість експертів очікує на продовження бичачого ралі вже у другій половині року.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна повернувся до помірного відновлення. Зокрема головний цифровий актив зріс у ціні на 4,9%. Чинниками зростання стали звіти зі споживчої інфляції у США. Індекс споживчих цін виявився на 0,1 п. п. нижчим за прогнози аналітиків, що додало оптимізму інвесторам.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024