Курс біткоїна за тиждень: оптимізм відроджується

Курс біткоїна за тиждень: оптимізм відроджується

Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, а домінування биків посилюється.

Курс біткоїна за тиждень (10-17 травня) зріс на 4,9% та наразі складає понад $66 000. BTC зміцнює позиції на тлі звітів про споживчу інфляцію у США.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався у боковому каналі в районі $60 000-63 000. Проте 15 травня бики перехопили ініціативу та забезпечили впевнене зростання курсу до $66 000. Позитивним чинником виступив звіт з індексу споживчих цін у США, що виявився на 0,1 п. п. нижчим за прогнози.

Курс біткоїна за тиждень: оптимізм відроджується
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Аналітики передбачають, що вже незабаром регулятори перейдуть до лібералізації грошово-кредитної політики. Японська корпорація Metaplanet також перейшла до активного накопичення біткоїнів, що сприяє позитивним настроям інвесторів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вийшов з бокового діапазону $60 000-65 000. Бики закріпилися вище важливого рівня підтримки, що може створити передумови для подальшого зростання курсу активу у середньостроковій перспективі.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 91% Федеральна резервна система (ФРС) не змінюватиме процентні ставки наступного місяця. Проте учасники ринку очікують на пом’якшення умов кредитування не пізніше вересня.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна повернувся до помірного відновлення. Зокрема головний цифровий актив зріс у ціні на 6,8%. Чинниками зростання стали перший приплив коштів до фонду Grayscale від моменту запуску спотових біткоїн-ETF у січні, а також накопичення монет інституціоналами у США та Японії.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024