Курс біткоїна за тиждень: помірне відновлення

Курс біткоїна за тиждень: помірне відновлення

Головний цифровий актив перейшов до помірного зростання через позитивний вплив китів.

Курс біткоїна за тиждень (3-10 травня) зріс на 6,8% та наразі складає понад $63 000. BTC зміцнює позиції через підтримку інституціональних інвесторів та приплив коштів у ETF.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався у боковому каналі в районі $60 000-64 000. Проте бики демонструють сильніші позиції останніми днями. Чинником зростання став перший приплив коштів до фонду Grayscale від моменту спотових біткоїн-ETF у січні цього року.

Курс біткоїна за тиждень: помірне відновлення
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Компанія Metaplanet з Японії оголосила про розширення Біткоїн-стратегії та придбання нової партії монет на $1,25 млн. Кити також продовжують поступове нарощування власних резервів, які зросли на 220 000 BTC за останні два місяці.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує перебувати у боковому діапазоні $60 000-65 000. Ходлери та довгострокові інвестори використовують цей період для накопичення. Історичні дані свідчать, що бичаче ралі починається зазвичай за декілька місяців після халвінгу.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 92% Федеральна резервна система (ФРС) не змінюватиме процентні ставки наступного місяця. Проте учасники ринку очікують на лібералізацію політики регулятора влітку цього року.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на понад 8%. Негативні регуляторні та макроекономічні новини посилили ведмежий тиск. До того ж колишній генеральний директор біржі Binance отримав реальний термін ув’язнення (чотири місяці). Під впливом цих чинників ціна активу тимчасово впала нижче за $60 000.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024