Курс біткоїна за тиждень: значна корекція

Курс біткоїна за тиждень: значна корекція

Головний цифровий актив вперше за два місяці впав нижче ключового рівня у $60 000.

Курс біткоїна за тиждень (26 квітня – 3 травня) знизився на 8% та наразі складає близько $59 000. BTC втрачає позиції через негативні макроекономічні та регуляторні чинники.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався у боковому каналі в районі $62 000, але 1 травня ведмеді перехопили ініціативу. Новини про реальний термін ув’язнення для засновника біржі Binance Чанпена Чжао, а також подовження періоду високих процентних ставок сприяли песимістичним настроям серед інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень: значна корекція
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте протягом останньої добі актив демонструє помірне, але стале відновлення. Новини про стратегічне інвестування у біткоїн компанією Block, Inc. Джека Дорсі додає впевненості у довгострокових перспективах гіпербіткоїнізації.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вийшов з бокового діапазону $60 000-65 000, де він перебував останніми тижнями. Ведмеді прагнуть консолідувати ціну на поточних рівня, а бики намагаються перевершити важливі рівні опору для поновлення зростання.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 86% Федеральна резервна система (ФРС) не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Тож приплив капіталу на ринок цифрових активів поки що залишатиметься помірним.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна мінімально знизився на 0,4%. Незначна корекція відбулася після халвінгу, але учасники ринку були зосереджені на основних макроекономічних та регуляторних новинах. З усім тим від початку року курс активу зріс на 35%, що більше за всі традиційні фінансові й інвестиційні інструменти.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024