Курс біткоїна раптово підскочив до $35 000

Курс біткоїна раптово підскочив до $35 000

Головний цифровий актив зріс у ціні на тлі очікувань щодо схвалення заявок на біткоїн-ETF.

Курс біткоїна 24 жовтня досяг цінового рівня у $35 300 вперше з травня 2022 року на тлі позитивних очікувань інвесторів щодо заявок на спотові біткоїн-ETF.

Лише протягом останньої доби біткоїн додав понад 10% своєї ціни та спровокував масштабні ліквідації коротких позицій трейдерів. Зважаючи на важливість рівня опору в $30 000-31 000, бикам вкрай важливо закріпитися вище нього й перетворити його у рівень підтримки.

Курс біткоїна раптово підскочив до $35 000
Курс BTC/USD (2022-2023). Джерело: CoinGecko.

Проте не всі учасники ринку поділяють оптимізм трейдерів. Зокрема Кеті Вуд продає акції Coinbase та фіксує прибуток на цьому етапі. Історичні дані свідчать про те, що ще одна значна корекція можлива перед халвінгом.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Останніми днями біткоїн вийшов з бокового діапазону $25 000-30 000, в якому він знаходився понад пів року. Чутки щодо можливого схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF стимулюють попит трейдерів на BTC.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 98% Федеральна резервна система (ФРС) залишить процентні ставки на поточному рівні на наступному засіданні 1 листопада. Але в наступні місяці вкрай ймовірним є зниження процентних ставок.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 9,1% та досяг $29 200. Навіть попри спростування фейкової новини про схвалення заявки від BlackRock, ринок продовжив своє зростання. Експерти JPMorgan представили позитивний прогноз щодо схвалення та використання біткоїн-ETF у наступні місяці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023