Metaplanet поповнює біткоїн-резерви

Metaplanet поповнює біткоїн-резерви

У компанії запаси BTC виросли до 117 монет, що еквівалентно $7,3 млн.

Японська публічна інвестиційна компанія Metaplanet продовжила поповнювати біткоїн-резерви і, як повідомила вона 10 травня, нещодавно купила додатково 19,87 BTC. Про це йдеться на сторінці компанії у соцмережі X.

Враховуючи цю нещодавню покупку, Metaplanet Inc. має у резерві 117,7 біткоїнів, які наразі оцінюються приблизно в $7,3 млн.

Про стратегію Metaplanet

Біткоїн-активи японської компанії зараз складають приблизно 33% її загальної ринкової капіталізації. Це значна інвестиція в балансі Metaplanet, що вказує на те, наскільки цінним сприймає біткоїн японська компанія.

План установи полягає не тільки в тому, щоб зміцнити свої баланси, а й отримати від цього вигоду. Біткоїн розглядається як безпечна альтернатива хеджування від інфляції та спонукає корпорації вивчати його переваги. Великі організації, такі як Microstagey, лідирують у цьому напрямку. Своєю чергою, Metaplanet Inc. прагне стати першопрохідцем серед корпорацій з впровадження біткоїна в Японії.

Задля реалізації такої стратегії було започатковано нову посаду Head of Bitcoin Strategy, на яку було запрошено аналітика Bitcoin Magazine Ділана ЛеКлера.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Які ще компанії вирішили накопичувати BTC

Схожої стратегії також дотримується американський виробник м’яса Beck & Bulow. З квітня 2024 року він оголосив про своє рішення приймати біткоїн як оплату в інтернеті та в магазинах, а також включити його у свою пенсійну програму для співробітників.

Прийняття біткоїна такими компаніями, як Beck & Bulow або Metaplanet, відповідає тенденції, коли великі та малі фірми, наслідуючи приклад таких організацій, як MicroStrategy, переходять на стандарт Біткоїна. Резервування в біткоїнах стає все більш популярним.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024