Marathon Digital збільшила видобуток біткоїнів на 28%

Marathon Digital збільшила видобуток біткоїнів на 28%

Прибутки компанії також зросли завдяки росту курсу BTC.

Компанія Marathon Digital протягом першого кварталу 2024 року видобула 2811 біткоїнів (приблизно $176 млн за теперішнім курсом), що на 28% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться у фінансовій звітності на сайті фірми.

Оскільки ціна біткоїна досягла історичного максимуму у цей самий період, Marathon Digital також збільшила прибутки до $337,2 млн, що на 184% більше порівняно з 2023 роком. Виторг зріс до $165,2 млн, що на 223% більше, ніж торік у першому кварталі.

«У першому кварталі 2024 року ми подвоїли наші обчислювальні можливості цифрових активів завдяки новому обладнанню, запустили наші перші продукти та послуги для підтримки екосистеми Біткоїна, а також успішно справлялися з операційними проблемами, щоб досягти рекордних фінансових результатів», - сказав керівник та головний виконавчий директор Фред Тіль.

Marathon Digital додали до індексу S&P SmallCap 600

8 травня відбулось офіційне включення Marathon Digital до індексу S&P SmallCap 600. Цей індекс відстежує 600 американських компаній з ринковою капіталізацією від $1 млрд.

На тлі цих новин за кілька останніх днів ціна акцій Marathon Digital зросла майже на 18% до $20,67. Станом на 9 травня вартість їх знизилась на 2,19% до $19,65.

Станом на сьогодні Marathon Digital Holdings є однією з найбільших за ринковою капіталізацією майнінгових компаній у світі. Вона управляє масштабними дата-центрами й використовує спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення для видобутку біткоїнів.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани щодо збільшення хешрейту

Фред Тіль ще минулого місяця оголосив про плани збільшити хешрейт компанії до кінця 2024 року до 50 EH/s. Він заявив, що ця мета вже повністю профінансована і фірмі вже не потрібно буде залучати додатковий капітал.

Серед нещодавніх придбань компанії - 200-мегаватний майнінговий центр, придбаний у Digital Applied за $87,3 млн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024